رئیس‌جمهور: ارتباط ایران و بنگلادش بیش از پیش تعمیق یابد

به گزارش سردبیر پرس، حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور کشورمان در پیام‌های جداگانه‌ای به «محمد عبدالحمید» رئیس جمهور بنگلادش و «شیخ حسینه واجد» نخست وزیر این کشور فرا رسیدن روز ملی بنگلادش را تبریک گفت. رئیس‌جمهور خطاب به همتای بنگلادشی خود ضمن ابراز خشنودی از روابط خوب و برادرانه موجود، تصریح کرد: امیدوارم در سایه […]

به گزارش سردبیر پرس، حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور کشورمان در پیام‌های جداگانه‌ای به «محمد عبدالحمید» رئیس جمهور بنگلادش و «شیخ حسینه واجد» نخست وزیر این کشور فرا رسیدن روز ملی بنگلادش را تبریک گفت.
رئیس‌جمهور خطاب به همتای بنگلادشی خود ضمن ابراز خشنودی از روابط خوب و برادرانه موجود، تصریح کرد: امیدوارم در سایه همدلی و همکاری بیشتر مسئولین دو کشور، ارتباط دوستانه دو ملت جمهوری اسلامی ایران و جمهوری مردم بنگلادش و همکاری‌های نزدیک و سازنده فی‌مابین در حوزه‌های گوناگون در جهت تأمین منافع دو طرف، بیش از پیش تعمیق یابد.
همچنین رئیس جمهور در پیام تبریک خود به سرکار خانم «شیخ حسینه واجد» نخست‌ وزیر بنگلادش ابراز امیدواری کرد در پرتو تلاش‌های مسئولین دو کشور، بیش از پیش شاهد توسعه و تعمیق روابط در تمامی زمینه‌های مورد علاقه جمهوری اسلامی ایران و جمهوری مردم بنگلادش و در راستای منافع متقابل دو ملت باشیم.

منبع : مهر نیوز