رئیسی به تبریز سفر می‌کند/ دیدار مردمی در ورزشگاه باغشمال

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، رئیس ستاد انتخاباتی مرکزی آیت‌الله رئیسی در آذربایجان شرقی صبح سه شنبه در جمع خبرنگاران در تبریز گفت: شرایط حضور آیت‌الله رئیسی در آذربایجان شرقی فراهم شده است. محمدیوسف شاکری با بیان اینکه سفر رئیسی به تبریز در روز چهارشنبه انجام می‌شود، ادامه داد: برای این سفر، موافقت ستاد ملی […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، رئیس ستاد انتخاباتی مرکزی آیت‌الله رئیسی در آذربایجان شرقی صبح سه شنبه در جمع خبرنگاران در تبریز گفت: شرایط حضور آیت‌الله رئیسی در آذربایجان شرقی فراهم شده است.
محمدیوسف شاکری با بیان اینکه سفر رئیسی به تبریز در روز چهارشنبه انجام می‌شود، ادامه داد: برای این سفر، موافقت ستاد ملی مقابله با کرونا و شورای تأمین استان اخذ شده است.
وی گفت: مراسم پرشور استقبال مردم آذربایجان از آیت‌الله رئیسی، عصر چهارشنبه، بلافاصله پس از اتمام پخش زنده سخنان مقام معظم رهبری، از ساعت ۷ عصر در ورزشگاه تختی باغشمال برگزار خواهد شد که درب‌های ورزشگاه از ساعت ۶ عصر بازگشایی می‌شود.
شاکری ادامه داد: حفظ سلامت مردم در کنار حفظ نظم و فاصله گذاری اجتماعی مورد تاکید آیت الله رئیسی است تا از این جهت آسیبی به مردم وارد نشود.

منبع : مهر نیوز