رئیسی قهرمانی تیم ملی تکواندوی کشور در جهان را تبریک گفت

به گزارش سردبیر پرس، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور در پیامی کسب عنوان قهرمانی و ایستادن ورزشکاران توانمند تیم ملی تکواندوی کشورمان بر سکوی اول جهان در رقابت‌های جام جهانی در کره جنوبی را نشانه شایستگی و جایگاه واقعی این تیم و افتخاری بزرگ برای آحاد ملت قهرمان‌پرور ایران دانست. متن پیام رئیس […]

به گزارش سردبیر پرس، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور در پیامی کسب عنوان قهرمانی و ایستادن ورزشکاران توانمند تیم ملی تکواندوی کشورمان بر سکوی اول جهان در رقابت‌های جام جهانی در کره جنوبی را نشانه شایستگی و جایگاه واقعی این تیم و افتخاری بزرگ برای آحاد ملت قهرمان‌پرور ایران دانست.
متن پیام رئیس جمهور به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
کسب عنوان قهرمانی و ایستادن ورزشکاران توانمند تیم ملی تکواندوی کشورمان بر سکوی اول جهان در رقابت‌های جام جهانی در کره جنوبی، ضمن نشان دادن شایستگی و جایگاه واقعی این تیم، افتخاری بزرگ برای آحاد ملت قهرمان‌پرور ایران است.
اینجانب با سپاس صمیمانه از ورزشکاران لایق و تلاش‌های مربیان و دست‌اندرکاران این رشته ورزشی، این درخشش ارزنده را به مردم عزیز کشورمان تبریک می‌گویم و از درگاه خداوند منان، تداوم موفقیت و افتخارآفرینی تیم ملی تکواندو را مسئلت دارم.
سید ابراهیم رئیسیرئیس جمهوری اسلامی ایران

منبع : مهر نیوز