رئیس جمهور آینده توجه ویژه ای به پیشرفت اقتصاد کشور داشته باشد

امانگلدی آخوند حنفی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس با تاکید بر حضور حداکثری در انتخابات پیش‌رو اظهار کرد: توصیه می‌کنم همه مردم در پای صندوق‌های رأی حاضر شوند زیرا با حضور خود به دنیا اعلام می‌کنیم کشوری مردمی، اسلامی و متحد هستیم و سرزمین خود را به بیگانگان نمی‌فروشیم و خودمان هستیم که برای […]

امانگلدی آخوند حنفی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس با تاکید بر حضور حداکثری در انتخابات پیش‌رو اظهار کرد: توصیه می‌کنم همه مردم در پای صندوق‌های رأی حاضر شوند زیرا با حضور خود به دنیا اعلام می‌کنیم کشوری مردمی، اسلامی و متحد هستیم و سرزمین خود را به بیگانگان نمی‌فروشیم و خودمان هستیم که برای سرنوشتمان تصمیم گیری می‌کنیم.
امام جمعه خواجه نفس با بیان این مطلب که نگاه دشمن امروز به انتخابات در ایران است و حضور ما را رصد می‌کند افزود: ما با حضور گسترده در پای صندوق‌های رأی به دشمنان اعلام می‌کنیم که مردمی فهیم و هوشیار هستیم و به دشمنان اجازه نزدیک شدن به خاک کشور را نمی‌دهیم.
حنفی مردمداری را مهمترین ویژگی فرد اصلح دانست و افزود: منتخب مردم باید نگاهش به منویات مقام معظم رهبری باشد و به ندای دشمنان توجهی نداشته باشد.
وی با انتقاد از وضعیت اقتصادی موجود گفت: مردم ما مستحق این معیشت نیستند و رئیس جمهور باید توجه ویژه ای به پیشرفت اقتصاد کشور داشته باشد.
امام جمعه خواجه نفس در خصوص انتخابات شورای شهر گفت: شوراها باید کسانی باشند که خالصانه برای مردم کار کنند و به فکر عمران و آبادانی شهر باشند نه اینکه خدای ناکرده فقط کرسی خدمت را پر کنند و کارآیی نداشته باشند.
منبع : مهر نیوز