رئیس جمهور به ورامین، پیشوا و قرچک سفر می‌کند

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سید عباس جوهری عصر پنج شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به سفر رئیس‌جمهور به شهرستان‌های استان تهران اظهار داشت: شنبه ۲۸ خردادماه رئیس جمهور محترم به اتفاق هیأت همراه سفری به دیار ۱۵ خرداد، شهرستان‌های ورامین، پیشوا و قرچک خواهند داشت. وی ادامه داد: در این‌سفر ریاست جمهور از […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سید عباس جوهری عصر پنج شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به سفر رئیس‌جمهور به شهرستان‌های استان تهران اظهار داشت: شنبه ۲۸ خردادماه رئیس جمهور محترم به اتفاق هیأت همراه سفری به دیار ۱۵ خرداد، شهرستان‌های ورامین، پیشوا و قرچک خواهند داشت.
وی ادامه داد: در این‌سفر ریاست جمهور از برخی پروژه‌های مهم این سه شهرستان بازدید خواهند داشت.
همچنین جلسه‌ای به منظور بررسی مسائل، مشکلات و نیازمندی‌های مختلف شهرستان‌های ورامین، پیشوا و قرچک با حضور رئیس جمهور، هیأت همراه، استاندار تهران و برخی مسئولان استانی و شهرستانی تشکیل خواهد شد.
معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران عنوان کرد: اخیراً مصوباتی جامع و کامل برای تمامی شهرستان‌های استان تهران، با حضور ریاست محترم جمهور در شورای اداری استان تهران مطرح و مصوب شده است لکن با حضور رئیس جمهور محترم در این سه شهرستان، علاوه بر آن مصوبات کلی، مصوباتی هم برای رفع برخی مشکلات ویژه این سه شهرستان به تصویب خواهد رسید.
جوهری افزود: آیت الله رئیسی پیش از این سفر، به شهرستان‌های پردیس، شهریار، ملارد و قدس نیز سفر داشته اند و در فرصت‌های آتی به سایر شهرستان‌های استان‌تهران نیز سفر خواهند داشت.
گفتنی است پیش از این سفر، چندین نشست کارشناسی در استانداری تهران و نهاد ریاست جمهوری برای بررسی اولیه مشکلات برگزار شده است و اقدامات کارشناسی صورت پذیرفته است.

منبع : مهر نیوز