رئیس هیئت پزشکی ورزشی مازندران انتخاب شد

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، اشکان اردیبهشت دبیرکل فدراسیون پزشکی ورزشی ایران ظهر یکشنبه در حاشیه مجمع انتخابات هیئت پزشکی ورزشی استان مازندران اظهار داشت: هیئت پزشکی ورزشی نسبت به هیئت‌های دیگر رسالت و وظیفه سنگین‌تری دارد و رسالت مهمی در ورزش دارد. وی گفت: هیئت پزشکی ورزشی به عنوان یک نهال متولی سلامت یکی […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، اشکان اردیبهشت دبیرکل فدراسیون پزشکی ورزشی ایران ظهر یکشنبه در حاشیه مجمع انتخابات هیئت پزشکی ورزشی استان مازندران اظهار داشت: هیئت پزشکی ورزشی نسبت به هیئت‌های دیگر رسالت و وظیفه سنگین‌تری دارد و رسالت مهمی در ورزش دارد.
وی گفت: هیئت پزشکی ورزشی به عنوان یک نهال متولی سلامت یکی از ارکان مهم در عرصه ورزش است که گستردگی فعالیت آن به گونه‌ای است که با تمامی هیئت‌های ورزشی در ارتباط است و همین تنوع در فعالیت انتظارات را از آن بالا برده است.
علی رجبی مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران نیز در این مجمع گفت: این هیئت با ارزش و مهمی است و برای رفع برخی خلاءها نیاز است وقت بیشتری گذاشته شود و همه هم و غم ما این است که در این حوزه بهتر عمل شود.
مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران خواستار افزایش تعداد ورزشکاران سازمان یافته و بیمه شده شد و بیان داشت: برنامه داریم که با همکاری هیئت‌های ورزشی، دو برابر سال گذشته بیمه شده ورزشی داشته باشیم.
رجبی با تاکید بر اهمیت بحث آموزش در این هیئت افزود: از این هیئت انتظار می‌رود در کنار جدی گرفتن بحث آموزش ورزشکاران، نسبت به تعامل بیشتر با سایر هیئت‌های ورزشی استان نیز اقدامات مؤثری را به انجام برساند.
در این مراسم یحیی صالح طبری با کسب ۹ رأی از ۱۵ رأی مأخوذه، توانست به عنوان رئیس هیئت پزشکی ورزشی استان مازندران انتخاب شود.

منبع : مهر نیوز