رانندگان خودرو خود را به زنجیر چرخ مجهز کنند

سرهنگ محمد علی عظیمی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس به وضعیت تردد در جاده‌های استان زنجان اشاره کرد و گفت: به علت بارش برف سطح تمام جاده‌های استان خیس و لغزنده است و رانندگی بسیار ساخت انجام می‌شود و رانندگان خودرو خود را به زنجیر چرخ مجهز کنند. وی با بیان اینکه مه غلیظ […]

سرهنگ محمد علی عظیمی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس به وضعیت تردد در جاده‌های استان زنجان اشاره کرد و گفت: به علت بارش برف سطح تمام جاده‌های استان خیس و لغزنده است و رانندگی بسیار ساخت انجام می‌شود و رانندگان خودرو خود را به زنجیر چرخ مجهز کنند.
وی با بیان اینکه مه غلیظ جاده‌های استان را فرا گرفته و دید افقی برای رانندگان ضعیف شده است، ابراز داشت: همچنین به علت بارش برف مه غلیظ در گردنه‌های کوهستانی استان محسوس است و رانندگان با دقت رانندگی کنند و در حد ممکن رانندگان در این محورهای کوهستانی تردد نکنند.
رئیس پلیس راه استان زنجان، بر لزوم تجهیز خودرو به تجهیزات ایمنی و فنی در فصل سرما تاکید کرد و بیان داشت: رانندگان خودرو خود را به زنجیر چرخ حتماً مجهز کنند و قبل از سفر از وضعیت جاده‌ها باخبر شوند.
عظیمی تاکید کرد: هنگام بارندگی رانندگی سخت می‌شود در این راستا رانندگان قوانین راهنمایی و رانندگی را به خوبی رعایت کنند.