راهبرد شورای وحدت، سازماندهی برای انتخابات ۱۴۰۲ است

به گزارش سردبیر پرس، منوچهر متکی سخنگوی شورای وحدت در پایان چهلمین جلسه هیات عالی این شورا، به شرح مباحث و تصمیمات اتخاذ شده پرداخت و با اشاره به فرایند استقرار دولت جدید و برگزاری مراسم باشکوه تنفیذ، تحلیف و روند معرفی و بررسی وزرای پیشنهادی در مجلس، گفت: هیات عالی شورای وحدت بار دیگر […]

به گزارش سردبیر پرس، منوچهر متکی سخنگوی شورای وحدت در پایان چهلمین جلسه هیات عالی این شورا، به شرح مباحث و تصمیمات اتخاذ شده پرداخت و با اشاره به فرایند استقرار دولت جدید و برگزاری مراسم باشکوه تنفیذ، تحلیف و روند معرفی و بررسی وزرای پیشنهادی در مجلس، گفت: هیات عالی شورای وحدت بار دیگر حمایت کامل خود از حجت‌الاسلام ابراهیم رئیسی را اعلام نموده و تاکید دارد که برای موفقیت برنامه اعلامی رئیس ‌جمهور تمام تلاش خود را به انجام خواهد رساند.
وی افزود: این حمایت برآمده از انجام یک وظیفه دینی و انقلابی، تبعیت از رهنمودهای مقام معظم رهبری، شناخت از شخصیت و مواضع آقای رئیسی و رای اکثریت قاطع شرکت‌کنندگان در انتخابات است.
سخنگوی شورای وحدت همچنین به ادامه دور جدید فعالیت شورای وحدت در کشور اشاره کرد و گفت: موج پدید آمده از تشکیل شورای وحدت و گسترش آن در فضای سیاسی کشور با مشارکت روحانیت، احزاب، اقشار و چهره‌های موثر و ذی‌نفوذ در استان‌ها و با رویکردی خردورزانه، شفاف و ‌تکیه بر نظرات و آراء جمعی هم اینک به یک مطالبه جدی برای تداوم این حرکت تبدیل شده است.
متکی از تصمیم قطعی شورای وحدت برای ادامه فعالیت‌ها در دور جدید خبر داد و تصریح کرد: راهبرد ما در دوسال آینده سازماندهی و تشکیلات شورای وحدت برای ورود پرشور به انتخابات ۱۴۰۲ است.
وی در کنار نام خود، از حجت الاسلام موسی‌پور، اسدالله بادامچیان، نیره قوی، حسین الله‌کرم و متین منتظمی به عنوان اعضای کارگروه تدوین نسخه جامع مرامنامه، اساسنامه و ساختار تشکیلات کشوری شورای وحدت نام برد. این کارگروه گزارش جلسات خود را به هیأت عالی ارائه داده است و این بررسی تا پایان شهریور ماه جاری تکمیل و به استان‌ها ابلاغ خواهد شد.
منبع : مهر نیوز