راهپیمایی قوچانی‌ها در حمایت از کودکان مظلوم غزه برگزار شد

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، عصر شنبه مردم ولایتمدار قوچان دست در دست کودکان و نوجوانان به خیابان‌های این شهر آمده تا با حضور خود در راهپیمایی ضد صهیونیستی اعلام کنند حامی کودکان مظلوم غزه هستند و جنایات صهیونیست کودک کش را محکوم می‌کنند. چهره معصوم کودکان درحالی‌که عکس، پلاکاردهایی حاوی به تصویر کشیدن شدن […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، عصر شنبه مردم ولایتمدار قوچان دست در دست کودکان و نوجوانان به خیابان‌های این شهر آمده تا با حضور خود در راهپیمایی ضد صهیونیستی اعلام کنند حامی کودکان مظلوم غزه هستند و جنایات صهیونیست کودک کش را محکوم می‌کنند.
چهره معصوم کودکان درحالی‌که عکس، پلاکاردهایی حاوی به تصویر کشیدن شدن جنایات اسراییل را در دست گرفته‌اند حس همدردی بیشتری را به وجود می‌آورد.
کودکانی که در آغوش مادرانشان در خیابان‌های این شهر حس امنیت شرکت در راهپیمایی را دارند چهره معصوم کودکان غزه را به تصویر می کشند که امروز اسراییل کودک کش حق زندگی آرام و امن در آغوش والدین را از آن‌ها گرفته است.
عموماً در راهپیمایی‌ها کودکان در کنار بزرگ‌ترها دیده می‌شوند اما آنچه امروز خودنمایی می‌کند حضور کودکان به‌عنوان نقطه عطف مراسم و اصلی‌ترین مخاطب در حمایت از کودکان غزه است اتفاقی که این بار موجب می‌شود راهپیمایی با قدم‌هایی کوتاه در حد قدم کودکان باشد قدم‌هایی کوچک بااراده‌ای بزرگ.
صدای شعار مرگ بر اسراییل و مرگ بر آمریکا در خیابان‌های شهر می‌پیچد ولی این بار صدای کودکان رساتر از بزرگ‌ترها در فضا طنین‌انداز شده است، صداهایی که در آینده و روزی پرقدرت و باصلابت‌تر به‌عنوان سربازان این نظام خودنمایی خواهد کرد.
راهپیمایی کنندگان مسیر میدان امام خمینی در خیابان ولی‌عصر قوچان را با سردادن شعارهای ضد صهیونیستی طی می‌کنند و در نقطه پایانی که میدان ولی‌عصر است قطعنامه قرائت می‌شود.
برخلاف همیشه کودکان بی‌تاب رفتن نبوده و همچنان حضور دارند، انگار می‌دانند باید ثابت کنند همدردتر از دیگران برای مظلومیت کودکان بوده و بیشتر از بزرگ‌ترها این موضوع را درک کرده‌اند.
حضور کودکان در راهپیمایی حمایت از کودکان غزه، معصومیتی که در نگاه آن‌ها وجود دارد و ظلمی که در این روزها به کودکان بی‌گناه غزه روا شده اوج قساوت قلب اسراییل را ثابت می‌کند و این موضوع را می‌طلبد باید همه مجامع جهانی به میدان آمده و در حمایت از این کودکان بپا خیزند.