راهیابی ۲ نمایش خیابانی کرمانشاه به جشنواره ملی تئاتر ایثار

خسرو شهیدی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: ۲ نمایش خیابانی از استان کرمانشاه به جشنواره ملی تئاتر ایثار راه یافتند. وی افزود: باحمایت از نمایش‌های تولیدشده در بنیاد شهید و امور ایثارگران و انجمن هنرهای نمایشی استان کرمانشاه نمایش‌خیابانی «هناس» به کارگردان سید سروش پیمبری برگزیده تئاتر بسیج استان با محوریت بمباران […]

خسرو شهیدی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: ۲ نمایش خیابانی از استان کرمانشاه به جشنواره ملی تئاتر ایثار راه یافتند.
وی افزود: باحمایت از نمایش‌های تولیدشده در بنیاد شهید و امور ایثارگران و انجمن هنرهای نمایشی استان کرمانشاه نمایش‌خیابانی «هناس» به کارگردان سید سروش پیمبری برگزیده تئاتر بسیج استان با محوریت بمباران شیمیایی روستای بان زرده شهرستان دالاهو و نمایش «عاشقانه‌های زیرخاکی» به کارگردانی حسین نادری باموضوع ایثار و شهادت برگزیده فصل‌واره فرهنگی و هنری ایثار شهرستان‌های استان تهران به جشنواره ملی تئاتر ایثار یزد راه یافتند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه تصریح کرد: حمایت از هنر و هنرمندان عرصه نمایش باعث بهتر دیده شدن وقایع جنگ تحمیلی با زبان هنر است و این هنرفاخر در بخش ایثار و شهادت می‌تواند چراغ راهی برای آیندگان وجوانان این مرزوبوم باشد که با زبان هنردر این عرصه فعالیت می کنند.
شهیدی بیان کرد: جشنواره ملی تئاتر ایثار از ۲۶ الی ۲۹ دی ماه در استان یزد برگزار خواهد شد.

منبع : مهر نیوز