راهیابی ۹۲ ایده طرح «شهریاران» استان اردبیل به مرحله داوری

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، افشین سلمانی فتحی پیش از ظهر سه‌شنبه در نشست توجیهی داوران طرح ملی شهریاران به صورت ویدئوکنفرانس با استان‌ها، از راهیابی ۹۲ ایده و اقدام مردمی طرح «شهریاران» استان اردبیل به مرحله داوری خبر داد. وی تصریح کرد: از استان اردبیل علاوه بر ایده‌های نوجوانان و دانش‌آموزان که در مرحله […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، افشین سلمانی فتحی پیش از ظهر سه‌شنبه در نشست توجیهی داوران طرح ملی شهریاران به صورت ویدئوکنفرانس با استان‌ها، از راهیابی ۹۲ ایده و اقدام مردمی طرح «شهریاران» استان اردبیل به مرحله داوری خبر داد.
وی تصریح کرد: از استان اردبیل علاوه بر ایده‌های نوجوانان و دانش‌آموزان که در مرحله غربالگری هستند، ۷۲۵ ایده و اقدام مردمی در سایت شهریاران ثبت شده بود که پس از غربالگری و ارزیابی این ایده‌ها از سوی داوران و ارزیابان دوره دیده استان، ۹۲ ایده و اقدام به مرحله داوری راه یافت.
دستیار استاندار اردبیل در امر مردمی‌سازی دولت با اشاره به راستی‌آزمایی دقیق ایده‌ها و اقدام‌ها در غربالگری و ارزیابی استانی گفت: از ۹۲ ایده و اقدام مردمی راه یافته به مرحله داوری، ۲۰ تا ۵۰ ایده و اقدام به نظرخواهی مردمی خواهند رسید.
سلمانی فتحی افزود: پس از جمع‌بندی نظرات مردم استان در پنج مقطع مختلف شامل ایده برتر، اقدام برتر، نوجوان ایده‌پرداز، مسئول مردمی و همچنین ایده یا اقدامی که از سوی مردم انتخاب می‌شوند، مورد تجلیل در رویداد استانی قرار گرفته و به مرحله کشوری راه خواهند یافت.