راه اندازی پارچه بافی در کارخانه ابریشم صومعه سرا

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سیدکاظم دلخوش ظهر جمعه در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان صومعه سرا، با بیان اینکه دنیا در حال آسیب است، اظهار کرد: ویروس کرونا دارای نوسان است و در حال حاضر روند نزولی را در جامعه دارد. نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس با اشاره به اینکه جنگ اقتصادی و […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سیدکاظم دلخوش ظهر جمعه در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان صومعه سرا، با بیان اینکه دنیا در حال آسیب است، اظهار کرد: ویروس کرونا دارای نوسان است و در حال حاضر روند نزولی را در جامعه دارد.
نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس با اشاره به اینکه جنگ اقتصادی و فرماندهی به این نیست که همه چیز را وصل به کرونا کنیم، گفت: کرونا یک بیماری است و باید درمان شود و برای اقتصاد مردم فکری کرد تا مردم بنیه خود را قوی کنند و در برابر کرونا دوام بیاورند.
دلخوش با اشاره به اینکه خدمت به مردم باید سر لوحه امور مسئولان دستگاه‌های اجرایی قرار گیرد، افزود: ما از وظیفه نظارتی خودمان استفاده می‌کنیم و تذکرات لازم را به مسئولین برای انجام خدمات به مردم را می‌دهیم.
وی بخش اعظم مشکلات اقتصادی فعلی کشور را ناشی از تحریم دشمنان دانست و با بیان اینکه ضعف مدیریتی سه قوه و دستگاه‌های اجرایی از دیگر عوامل است، تصریح کرد: متأسفانه ضعف مدیریتی و تصمیم گیری‌های نادرست سبب شده که ما از منابع غیرنفتی همانند ذخایر معدنی به درستی استفاده نکنیم.
سخنگوی کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس ادامه داد: با توجه به اینکه منابع درآمدی کشور پایین و تحریم‌ها تشدید شده اما موفقیت‌هایی در بخش‌های مختلف حاصل شاهد هستیم.
دلخوش اضافه کرد: در شرایط کرونا و تحریم‌های سخت کارهای عمرانی شهرستان همچنان در حال فعالیت است.
سخنگوی کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس ادامه داد: سالن ورزشی دانشگاه پیام نور، فنس کشی ۹ زمین ورزشی و۳۴ سالن ورزشی از جمله دیگر بخش‌های عمرانی است.
دلخوش به پیشرفت ۵۰ درصدی مسیر راه سازی فومن، صومعه‌سرا و پونل اشاره کرد و افزود: تا چند روز آینده ۱۰ کیلومتر از این مسیر زیر بار ترافیک و آسفالت می‌شود.
نماینده صومعه‌سرا در مجلس، گفت: با نشست‌هایی که با مالکین ابریشم داشتیم قرار شد در کنار ابریشم، پارچه بافی هم راه اندازی شود.
وی همچنین به بخش شدن ضیابر و طاهرگوراب اشاره کرد و افزود: وقتی بخش به یک منطقه‌ای اضافه می‌شود، امکانات بیشتری هم به آن منطقه آورده می‌شود.
دلخوش همچنین در ادامه با بیان اینکه تریبون مجلس، بین المللی است قطعاً از حقوق خبرنگاران حمایت خواهم کرد، گفت: در قانون گذاری بر اساس توان بودجه‌ای که در اختیار ما قرار دارد، نیازهای جامعه خبرنگاران همانند بیمه و هنر کارت و … در حال انجام است.
وی در ادامه به ساماندهی رودخانه‌های شهرستان صومعه سرا اشاره و با بیان اینکه این طرح از وضعیت مطلوبی برخوردار است، گفت: آبرسانی و ساماندهی رودخانه‌ها و لایروبی و همچنین تأمین برق و پمپاژ مزارع روستایی در شهرستان انجام شده است.
نماینده صومعه سرا در مجلس همچنین در ادامه به مشکلات اصحاب رسانه اشاره و تاکید کرد: جذب اصحاب رسانه در دستگاه‌هایی اجرایی و برگزاری آزمون و جذب آنان در وزارت ارشاد را در دستور کار داریم.

منبع : خبرگزاری مهر