راه اندازی ۱۵۷ مهد قرآنی در سطح سیستان و بلوچستان

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سردار سرتیپ پاسدار احمد شفائی صبح امروز در آئین اختتامیه مسابقات قرآن کریم بسیج، گفت: یکی از عرصه‌هایی که از سال‌های گذشته مورد تمرکز بسیج بوده و تلاش شده رسالت بر دوش این نهاد به سرانجام برسد، مباحث قرآنی است. وی افزود: ما قرآن را به عنوان کتاب هدایت می‌دانیم […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سردار سرتیپ پاسدار احمد شفائی صبح امروز در آئین اختتامیه مسابقات قرآن کریم بسیج، گفت: یکی از عرصه‌هایی که از سال‌های گذشته مورد تمرکز بسیج بوده و تلاش شده رسالت بر دوش این نهاد به سرانجام برسد، مباحث قرآنی است.
وی افزود: ما قرآن را به عنوان کتاب هدایت می‌دانیم که می‌تواند امورات دنیا و آخرت ما را به سرانجام برساند.
فرمانده سپاه سلمان تاکید کرد: ما در این مسیر از رده سنی نونهالان شروع کرده و قریب ۱۵۷ مهد قرآنی در سراسر استان راه اندازی کرده ایم، همچنین در سنین مختلف برنامه‌های متفاوتی را برنامه ریزی و اجرا کردیم.
شفائی تصریح کرد: مسابقات قرآنی در سطوح مختلف یکی از برنامه‌های ما در این مسیر ارزشمند هست که ثمرات بسیاری برای ما به همراه داشته است.
وی افزود: ما به هر میزان که به قرآن اهتمام داشته باشیم خود را برابر برنامه‌های دشمنان بیمه می‌کنیم، امروز یکی از برنامه‌های ویژه نظام سلطه بر علیه مردمان شریف ما، مباحث فرهنگی و اعتقادی است.
شفائی تصریح کرد: ما نباید در مقابل این برنامه‌های دشمنان دست روی دست گذاشته و نظاره‌گر باشیم، مردم ایران اسلامی اگر توانست در مقابل فتنه عبری، عربی و غربی دشمنان در سال گذشته پیروز شود یکی از دلایل آن هدایت قرآن کریم بوده است.
فرمانده سپاه سلمان در پایان خاطرنشان کرد: بسیج و سپاه مفتخر است که نسبت به قرآن کریم و تمسک به آن اهتمام ویژه دارد.