رزمایش اقتدار ۴ در آب‌های شمال خلیج فارس آغاز شد

به گزارش سردبیر پرس، فرمانده مرزبانی کشور صبح امروز در آغاز رزمایش اقتدار ۴ در آب‌های شمال خلیج فارس گفت: وظیفه مرزبانان در مرزهای دریایی کنترل و هماهنگی در مبادلات مرزی و ایجاد نظم دریایی در اولویت‌های مرزبانی است و امنیت منطقه خلیج فارس از اولویت‌های مهم مرزبانی ناجا است. سردار گودرزی افزود: تحت رهبری […]

به گزارش سردبیر پرس، فرمانده مرزبانی کشور صبح امروز در آغاز رزمایش اقتدار ۴ در آب‌های شمال خلیج فارس گفت: وظیفه مرزبانان در مرزهای دریایی کنترل و هماهنگی در مبادلات مرزی و ایجاد نظم دریایی در اولویت‌های مرزبانی است و امنیت منطقه خلیج فارس از اولویت‌های مهم مرزبانی ناجا است.
سردار گودرزی افزود: تحت رهبری رهبر معظم انقلاب امنیت خلیج فارس تحت رصد و حفظ نیروهای مسلح است که این امنیت برای کشورمان منطقه و کشورهای همسایه لازم است و یک هزار ۲۵۹ کیلومتر مرز دریایی در خلیج فارس با هفت کشور همسایه داریم.
وی، هدف از رزمایش دریایی اقتدار ۴ را ارتقا توان عملیاتی و امداد و نجات در دریا، مبارزه با انواع قاچاق دانست و اظهار کرد: یکی از اولویت‌های مهم مرزبانی جمهوری اسلامی مبارزه با سوداگران و کسانی است که قصد بی نظمی و سرقت و قاچاق در دریا را دارند خواهد بود.
فرمانده مرزبانی کشور گفت: شاخص‌های امنیتی ما در چرخه دفاع توسط مرزبانان به مرحله ظهور رسیده است.

منبع : مهر نیوز