رزمندگان اسلام پیرو مکتب سیدالشهدا هستند

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سردار سرتیپ پاسدار محمد جعفر اسدی پیش از ظهر چهارشنبه در مراسم بزرگداشت سومین سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و هفدهمین سالگرد شهادت سردار شهید حاج احمد کاظمی و شهدای عرفه با اشاره به ویژگی‌های شخصیتی سردار شهید سلیمانی گفت: شخصیت این شهید والا مقام چند بعدی است […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سردار سرتیپ پاسدار محمد جعفر اسدی پیش از ظهر چهارشنبه در مراسم بزرگداشت سومین سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و هفدهمین سالگرد شهادت سردار شهید حاج احمد کاظمی و شهدای عرفه با اشاره به ویژگی‌های شخصیتی سردار شهید سلیمانی گفت: شخصیت این شهید والا مقام چند بعدی است و به همین علت از ایشان به عنوان یک مکتب زنده یاد می‌شود.
سردار اسدی افزود: رفاقت و دوستی سردار سلیمانی با سردار کاظمی الگویی برای جوانان و رزمندگان امروز است که بدانیم در هر زمانی می‌توان ظرفیت‌های انسانی و جهادی زنده باشد.
وی تصریح کرد: امروز رزمندگان اسلام همان مسیرمکتب سیدالشهدا علیه السلام در کربلا را طی می‌کنند و همواره به دنبال زنده نگاه داشتن اسلام هستند.
در این مراسم از تصویر گرافیکی دو یار شهید با حضور فرزند شهید کاظمی و سردار محمد جعفر اسدی هم رزم شهید سلیمانی در دوران دفاع مقدس و جبهه مقاومت در دانشگاه حضرت امیرالمومنین علیه السلام اصفهان رونمایی شد.
این اثر گرافیکی به سفارش سایت شهید کاظمی و با ایده پردازی و به روزرسانی یکی از تصاویر دفاع مقدس شهیدان سلیمانی و کاظمی صورت گرفت که با تکنیک نقاشی دیجیتال تولید شده است.

منبع : خبرگزاری مهر