رزمندگان بدون مرز/ زندگی جهادی حضرت زهرا سلام‌الله علیها

به گزارش پایگاه خبری سردبیر به نقل از خط حزب‌الله، دویست‌وبیست‌ودومین شماره‌ی هفته‌نامه‌ی خط حزب‌الله با عنوان «رزمندگان بدون مرز» منتشر شد. رهبر انقلاب در نماز جمعه‌ی اخیر تهران که به امامت ایشان برگزار گردید، درباره‌ی نیروی قدس و اهداف این نیرو بیاناتی را ایراد فرمودند، خط حزب‌الله با توجه به این بخش از سخنان […]

به گزارش پایگاه خبری سردبیر به نقل از خط حزب‌الله، دویست‌وبیست‌ودومین شماره‌ی هفته‌نامه‌ی خط حزب‌الله با عنوان «رزمندگان بدون مرز» منتشر شد.
رهبر انقلاب در نماز جمعه‌ی اخیر تهران که به امامت ایشان برگزار گردید، درباره‌ی نیروی قدس و اهداف این نیرو بیاناتی را ایراد فرمودند، خط حزب‌الله با توجه به این بخش از سخنان رهبر انقلاب در سخن هفته‌ی خود به این موضوع پرداخته است.
همچنین در اطلاع‌نگاشت این شماره، خط حزب‌الله به ۵ نکته از سبک زندگی حضرت زهرا سلام‌الله‌علیها به روایت رهبر انقلاب پرداخته است که خواندن آن به مخاطبین توصیه می‌شود.
دیگر بخش‌های نشریه‌ی خط حزب‌الله که به شرح زیر است:یک روز این دنیا سراسر می‌شود زهرا / در همین حسینیهزندگی جهادی حضرت زهرا سلام‌الله علیها / اخلاق انقلابی‌گریدر دامنه قله‌ای که اوج آن فاطمه زهرا است / خانواده ایرانیهم‌کلام جبرائیل / کلام امامایران سپاه حیدر و ایرانِ فاطمه است / شعر فاطمیطرح معامله قرن محکوم به شکست است / مسئله روزبزرگترین الگو برای بسیجیان عالم / حزب‌الله این استعلاقه به حضرت زهرا، پس از انقلاب بیشتر شده است / عکس‌نوشت
طبق رسم هفتگی خط حزب‌الله و به برکت خون شهدا شماره این هفته به روح مطهر شهید هادی طارمی یار وفادار شهید حاج قاسم سلیمانی تقدیم می‌شود.
نسخه‌ی PDF نشریه در سه نسخه‌ی تابلوی اعلانات، A۴ جهت مطالعه و A۳ برای چاپ و تکثیر روی خروجی پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR قرار گرفته و عموم امت حزب‌الله می‌توانند آن را چاپ و در محافل انقلابی، نمازهای جمعه، هیئت‌های مذهبی و پایگاه‌های بسیج توزیع کنند.