رسانه‌ها درباره واکسن کرونا اطلاع رسانی کنند/ضرورت آگاهی مردم

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حجت‌الاسلام عباس امینی ظهر یکشنبه در دیدار با اصحاب رسانه و خبرنگاران به میزبانی دفتر خود با اشاره به نقش آفرینی مناسب رسانه‌ها در اطلاع رسانی حوزه کرونا، بیان کرد: امروز نیز رسانه‌ها جامعه را نسبت به واکسیناسیون مطلع سازند. وی با بیان اینکه اگر آگاهی رسانی رسانه‌ها به مردم […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، حجت‌الاسلام عباس امینی ظهر یکشنبه در دیدار با اصحاب رسانه و خبرنگاران به میزبانی دفتر خود با اشاره به نقش آفرینی مناسب رسانه‌ها در اطلاع رسانی حوزه کرونا، بیان کرد: امروز نیز رسانه‌ها جامعه را نسبت به واکسیناسیون مطلع سازند.
وی با بیان اینکه اگر آگاهی رسانی رسانه‌ها به مردم درباره کرونا نبود، شرایط شیوع ویروس بدتر می‌شد، افزود: رسانه‌ها در حل بحران‌هایی از این دست نقشی حیاتی دارند.
وحدت در توسعه تأثیرگذار است
امام جمعه شاهرود در ادامه به وضعیت موجود در درون شهرستان اشاره کرد و گفت: نقش رسانه‌ها در وحدت آفرینی بسیار مهم است.
امینی با بیان اینکه اختلافی بین مسئولان شهرستان شاهرود وجود ندارد، اما باید اذعان کرد، وحدتی که به نتیجه منتهی شود برای مردم محسوس نیست، بیان کرد: وحدت در پیشرفت و توسعه شهر بسیار تأثیرگذار خواهد بود.
وی با اشاره به شبهات موجود در جامعه به خصوص در فضای مجازی از سوی معاندان، تاکید کرد: خبرنگاران پیگیر اخبار شبهه‌دار باشند اما از انتشار آن تا معلوم شدن طرف حق یا باطل، پرهیز کنند تا حقی ناحق نشود.

منبع : خبرگزاری مهر