رسانه یکی از مؤلفه‌های مهم برای تحقق تمدن نوین اسلامی است

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سرهنگ کریم اکبری بعداز ظهر شنبه در گردهمایی خبرنگاران عاشورایی ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام سوگواری امام حسین (ع) اظهار داشت: رسالت پیام آور عاشورا حضرت زینب (س) بعد از این واقعاً دردناک تبیین این حادثه بود. وی با اشاره به اینکه تبیین واقعه عاشورا توسط حضرت زینب […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سرهنگ کریم اکبری بعداز ظهر شنبه در گردهمایی خبرنگاران عاشورایی ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام سوگواری امام حسین (ع) اظهار داشت: رسالت پیام آور عاشورا حضرت زینب (س) بعد از این واقعاً دردناک تبیین این حادثه بود.
وی با اشاره به اینکه تبیین واقعه عاشورا توسط حضرت زینب (س) با شجاعت انجام شد، ابراز داشت: اگر فلسفه قیام امام حسین (ع) توسط حضرت زینب (س) تبیین نمی‌شد نسل‌های بعدی از درک واقعیت‌های آن ناتوان بودند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کاشان با اشاره به اینکه تبیین واقعه عاشورا همانند اصل آن بسیار مهم بوده و است، تصریح کرد: بازگو کردن واقعیت‌های این حادثه مهم باعث شد که رسالت انتقال صحیح اخبار و رویدادهای آن زمان تاکنون ادامه داشته تا به نسل کنونی برسد.
وی با اشاره به اینکه عرصه خبر و رسانه برای جامعه کنونی بسیار مهم و ضروری است، گفت: در دنیا اگر کشور و یا جریانی برگ برنده‌ای داشته باشد به واسطه رسانه قوی است.
سرهنگ اکبری رسانه را برای کشورهای مختلف یک ابزار قوی جهت انتقال اخبار و پیام‌های خود دانست و افزود: بیشترین سرمایه گذاری ابرقدرت‌ها از دیرباز تاکنون بر روی رسانه‌ها بوده است تا بتوانند در دنیا تأثیرگذار باشند.
وی با اشاره به اینکه طبق گام دوم انقلاب اسلامی در حال حاضر رو به سوی تمدن اسلامی حرکت می‌کند، خاطرنشان کرد: رسانه یکی از مؤلفه‌های مهم برای رسیدن به تمدن نوین اسلامی است.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کاشان از ضرورت تربیت و کادرسازی سربازان جنگ نرم سخن گفت و ادامه داد: امیدواریم با رویش‌های دهه هشتادی و نودی شاهد اقدامات تأثیرگذار این نسل از انقلاب در جهت نیل به اهداف آن باشیم.

منبع : خبرگزاری مهر