رسیدن به کمال و سعادت نتیجه همراه شدن با امام حسین(ع) است

به گزارش سردبیر پرس، حجت الاسلام والمسلمین رسول محمدی ظهر پنجشنبه در مراسم عزاداری مشترک نیروهای مسلح شهرستان کازرون با اشاره به اینکه بیشترین پیغمبران الهی برای امام حسین (ع) اشک ریختند افزود: روایت شده که در مسیر حرکت سرور و سالار شهیدان از مکه به کربلا حضرت مصیبت حضرت یحیی بن زکریلا را زیارت […]

به گزارش سردبیر پرس، حجت الاسلام والمسلمین رسول محمدی ظهر پنجشنبه در مراسم عزاداری مشترک نیروهای مسلح شهرستان کازرون با اشاره به اینکه بیشترین پیغمبران الهی برای امام حسین (ع) اشک ریختند افزود: روایت شده که در مسیر حرکت سرور و سالار شهیدان از مکه به کربلا حضرت مصیبت حضرت یحیی بن زکریلا را زیارت به زبان می‌آورد چرا که آمده شباهت شهادت امام حسین (ع) همانند شهادت یحیی بن زکریا بوده است.
وی ادامه داد: امام حسین (ع) راه و مسیری را بنا نهاد که هر انسان آزاده ای که به دنبال سعادت و کمال باشد به آن دست پیدا کند.
وی تصریح کرد: امروز جهان به دنبال رسیدن به حقایق عاشورا و درس بزرگ آن می‌باشد و امام حسین (ع) مصداق نور الهی می‌باشد که هرگز خاموش شدنی نمی‌باشد.
حجت الاسلام والمسلمین محمدی به وظیفه و درس از عاشورای امام حسین (ع) پرداخت و تاکید کرد: همه در راه آقا ابا عبدالله الحسین (ع) وظیفه داریم راه کربلا را درست برای همگان ترسیم نمائیم و کسی که بخواهد دین خدا را یاری نماید عده و عُده ملاک نمی‌باشد.

منبع : مهر نیوز