رسیدگی به درخواست‌های حقوقی ۱۲۷ نفر از مراجعان توسط دادستان تهران

به گزارش سردبیر پرس، علی صالحی دادستان عمومی و انقلاب تهران به اتفاق جمعی از معاونان دادستانی، در دیدار چهره به چهره با شهروندان متقاضی ملاقات، به درخواست‌ها و مشکلات حقوقی و قضائی آن‌ها رسیدگی و دستورات لازم را برای پیگیری پرونده‌ها صادر کرد. برنامه ملاقات مردمی دادستانی تهران، در راستای سیاست‌های قوه قضائیه و […]

به گزارش سردبیر پرس، علی صالحی دادستان عمومی و انقلاب تهران به اتفاق جمعی از معاونان دادستانی، در دیدار چهره به چهره با شهروندان متقاضی ملاقات، به درخواست‌ها و مشکلات حقوقی و قضائی آن‌ها رسیدگی و دستورات لازم را برای پیگیری پرونده‌ها صادر کرد.
برنامه ملاقات مردمی دادستانی تهران، در راستای سیاست‌های قوه قضائیه و برنامه‌های عملیاتی دادسرا مبنی بر کاهش فاصله مسئولان قضائی با مردم و تکریم ارباب رجوع، روز چهارشنبه هر هفته با حضور دادستان و معاونان وی در ساختمان مرکزی دادسرای عمومی و انقلاب تهران، واقع در میدان ۱۵ خرداد برگزار می‌شود.
این برنامه با هدف نظارت دادستانی بر عملکرد دادسراها و تسریع در گره گشایی از کار مردم برگزار می‌شود و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به ساختمان مرکزی دادسرا و اخذ نوبت در برنامه حضور یابند.

منبع : مهر نیوز