رسیدگی به موافقت‌نامه انتقال محکومین بین ایران و روسیه پایان یافت

به گزارش سردبیر پرس جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام عصر امروز چهارشنبه دهم شهریورماه به ریاست آیت‌الله آملی‌لاریجانی و با حضور دبیر و اعضای مجمع تشکیل شد. در این نشست که رئیس‌جمهور، رئیس قوه‌قضاییه، وزیر دادگستری، نایب رئیس کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس و تنی چند از اعضای حقوقدان شورای نگهبان نیز حضور داشتند، لوایح […]

به گزارش سردبیر پرس جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام عصر امروز چهارشنبه دهم شهریورماه به ریاست آیت‌الله آملی‌لاریجانی و با حضور دبیر و اعضای مجمع تشکیل شد.
در این نشست که رئیس‌جمهور، رئیس قوه‌قضاییه، وزیر دادگستری، نایب رئیس کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس و تنی چند از اعضای حقوقدان شورای نگهبان نیز حضور داشتند، لوایح مرتبط با دستور جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
براساس این گزارش، بررسی لوایح «موافقت‌نامه انتقال محکومین بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت فدراسیون روسیه» که برای تعیین مصلحت به مجمع تشخیص ارجاع شده بود، پس از بحث و بررسی با رأی دو سوم اعضای مجمع، نظر مجلس شورای اسلامی عیناً تصویب و «لایحه سند الحاقی اصلاح موافقت‌نامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت فدراسیون روسیه جهت معاضدت در پرونده‌های مدنی و جزایی» برای رفع پاره‌ای از ابهامات به کمیسیون مربوطه ارجاع گردید.
منبع : مهر نیوز