رشد ۱۹۳ درصدی ارزش معاملات بورس کرمانشاه در سال گذشته

محمد بهمن در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره به میزان نقدینگی وارد شده به بازار سرمایه اظهار کرد: سال گذشته سهامداران استان کرمانشاه حدود پنج هزار میلیارد تومان نقدینگی به بازار سرمایه وارد کردند. وی افزود: سال ۹۹ ارزش معاملات تالار بورس منطقه‌ای کرمانشاه ۴۷ هزار میلیارد تومان بوده که نسبت به سال […]

محمد بهمن در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره به میزان نقدینگی وارد شده به بازار سرمایه اظهار کرد: سال گذشته سهامداران استان کرمانشاه حدود پنج هزار میلیارد تومان نقدینگی به بازار سرمایه وارد کردند.
وی افزود: سال ۹۹ ارزش معاملات تالار بورس منطقه‌ای کرمانشاه ۴۷ هزار میلیارد تومان بوده که نسبت به سال گذشته خود یک صد و ۹۳ درصد رشد داشته است.
مدیر تالار بورس منطقه‌ای کرمانشاه با بیان اینکه از ابتدای فعالیت این تالار در کرمانشاه یک میلیون و یک صد و ۹۳ کد بورسی صادر شده است، گفت: حدود ۹۰ درصد کدهای صادر شده بورس در سال ۹۹ مربوط به مشمولان سهام عدالت و در نیمه دوم سال بوده است.
بهمن با اشاره به فعالیت ۴۱ کارگزاری در استان کرمانشاه تصریح کرد: از این تعداد ۳۵ کارگزاری در شهر کرمانشاه و ۶ کارگزاری در شهرستان‌ها وجود دارد.
به گفته وی تالار بورس منطقه‌ای کرمانشاه در سال گذشته حدود یک هزار و ۵۰۰ ساعت آموزش رایگان به مردم ارائه داده است.