رشد ۵۹ درصد پرونده‌های کشفیات قاچاق در گمرکات کرمانشاه

بختیار رحمانی پور در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: در ۹ ماهه سال‌جاری تعداد ۶۲ فقره پرونده قاچاق در گمرکات استان کرمانشاه تشکیل شده و تعداد ۸۷ متهم نیز در این راستا به مراجع ذی‌صلاح معرفی شده‌اند. وی با اشاره به رشد تعداد پرونده‌های کشفیات قاچاق در گمرکات استان کرمانشاه، افزود: طی ۹ […]

بختیار رحمانی پور در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: در ۹ ماهه سال‌جاری تعداد ۶۲ فقره پرونده قاچاق در گمرکات استان کرمانشاه تشکیل شده و تعداد ۸۷ متهم نیز در این راستا به مراجع ذی‌صلاح معرفی شده‌اند.
وی با اشاره به رشد تعداد پرونده‌های کشفیات قاچاق در گمرکات استان کرمانشاه، افزود: طی ۹ ماه گذشته میزان کالای مکشوفه در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته از لحاظ تعداد پرونده رشد ۵۹ درصدی داشته است.
مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه تصریح کرد: ارزش پرونده‌های قاچاق در ۹ ماهه سال‌جاری ۱۲۵ میلیارد و ۹۵۹ میلیون و ۸۵۲ هزار و ۷۵۶ ریال بوده که این میزان نیز در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته با توجه به افزایش تعداد پرونده‌های قاچاق رشد ۱۹۸ درصدی داشته است.
رحمانی پور تاکید کرد: عمده کالاهای قاچاق در این مدت شامل روغن نباتی خوراکی، گازوئیل، شکر، کود شیمیایی، لوازم جانبی خودرو و … بوده است.

منبع : مهر نیوز