رشد ۸ درصدی جابه‌جایی کالا از خوزستان در ۱۰ ماه امسال

سردبیر پرس/خوزستان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان گفت: جابه‌جایی کالا از مبادی استان در ۱۰ ماهه سال جاری با ثبت ۳۸ میلیون تن کالا، رشد ۸ درصدی را نسبت به مدت مشابه سال قبل نشان می‌دهد. غلام‌عباس بهرامی نیا در گفت و گو با سردبیر پرس اظهار کرد: در دی ماه سال […]

سردبیر پرس/خوزستان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان گفت: جابه‌جایی کالا از مبادی استان در ۱۰ ماهه سال جاری با ثبت ۳۸ میلیون تن کالا، رشد ۸ درصدی را نسبت به مدت مشابه سال قبل نشان می‌دهد.

غلام‌عباس بهرامی نیا در گفت و گو با سردبیر پرس اظهار کرد: در دی ماه سال جاری ۴ میلیون و ۱۶ هزار تن کالا از مبادی استان جابه‌جا شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد ۹ درصدی را نشان می‌دهد.
وی ‌با بیان اینکه این میزان کالا توسط ۲۱۸ هزار دستگاه کامیون جابه‌جا شده است، افزود: عمده کالاهای جابه‌جا شده شامل کالاهای اساسی، محصولات کشاورزی و مواد صنعتی و پتروشیمی می‌شود.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان بیان کرد: جابه‌جایی کالا از مبادی استان در ۱۰ ماهه سال جاری نیز با ثبت ۳۸ میلیون تن کالا توسط یک میلیون و ۹۳ هزار کامیون، به ترتیب رشد ۸ و ۹ درصدی را نسبت به مدت مشابه سال قبل نشان می‌دهد.
انتهای پیام

منبع : ایسنا