رقابت ۳۵ هزار داوطلب مازندرانی در ۱۹ حوزه امتحانی کنکور

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، رحمت عباس نژاد ظهر دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: آزمون سراسری سال تحصیلی ۱۴۰۲ در پنج گروه آزمایشی علوم تجربی، علوم ریاضی، علوم انسانی، زبان‌های خارجی و هنر، صبح و عصر روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۹ و ۳۰ دی ۱۴۰۱ هم‌زمان با سراسر کشور در استان مازندران برگزار […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، رحمت عباس نژاد ظهر دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: آزمون سراسری سال تحصیلی ۱۴۰۲ در پنج گروه آزمایشی علوم تجربی، علوم ریاضی، علوم انسانی، زبان‌های خارجی و هنر، صبح و عصر روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۹ و ۳۰ دی ۱۴۰۱ هم‌زمان با سراسر کشور در استان مازندران برگزار می‌شود.
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه مازندران افزود: ۲۲ هزار و ۱۵۶ داوطلب زن و ۱۳ هزار و ۷۲۳ داوطلب مرد در ۱۹ حوزه امتحانی شهرهای آمل، بابل، بابلسر، بندپی شرقی، بهشهر، تنکابن، جویبار، چالوس و نوشهر، رامسر، ساری، سوادکوه، قایم‌شهر، کلاردشت، محمودآباد، نکا و نور به رقابت خواهند پرداخت.
عباس‌نژاد از داوطلبان خواست برای دریافت کارت ورود به جلسه به سایت سازمان سنجش مراجعه و کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند و در صورت هرگونه مغایرت، بلافاصله به باجه رفع نقص که از روز چهارشنبه ۲۸ دی ۱۴۰۱ در بابلسر (سازمان مرکزی دانشگاه مازندران) و در سایر شهرهای محل برگزاری آزمون مستقر می‌شود مراجعه نمایند.
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه مازندران تاکید کرد: متقاضیان هر یک از آزمون‌های گروه‌های مختلف باید کارت مربوط به هر آزمون را به صورت جداگانه دریافت کنند. هم‌چنین برای حضور در جلسه، علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا شناسنامه عکس‌دار را به همراه داشته باشند.

منبع : مهر نیوز