رقبای بسکتبال ایران در مقدماتی کاپ آسیا/ همگروهی با گربه سیاه

همگروه‌های ایران در مسابقات مقدماتی کاپ آسیا ۲۰۲۵ مشخص شدند. به گزارش سردبیر پرس، مراسم قرعه کشی رقابت‌های مقدماتی کاپ آسیا ۲۰۲۵ قطر، امروز (سه‌شنبه)‌ ۲۸ شهریور ۱۴۰۲ برگزار شد تا به این ترتیب، همگروه‌های ایران برای شرکت در این مسابقات معرفی شوند. طبق قرعه‌کشی انجام شده، ایران در گروه E این مسابقات به مصاف […]

همگروه‌های ایران در مسابقات مقدماتی کاپ آسیا ۲۰۲۵ مشخص شدند.
به گزارش سردبیر پرس، مراسم قرعه کشی رقابت‌های مقدماتی کاپ آسیا ۲۰۲۵ قطر، امروز (سه‌شنبه)‌ ۲۸ شهریور ۱۴۰۲ برگزار شد تا به این ترتیب، همگروه‌های ایران برای شرکت در این مسابقات معرفی شوند.
طبق قرعه‌کشی انجام شده، ایران در گروه E این مسابقات به مصاف تیم‌های قزاقستان، هند و قطر می‌رود. به این ترتیب بار دیگر ایران و قزاقستان در یک تورنمنت آسیایی، مقابل هم قرار خواهند گرفت.
ایران و قزاقستان در رقابتهای انتخابی جام جهانی ۲۰۲۳ نیز همگروه بودند که قزاق ها هر دو بازی را از ایران بردند و فدراسیون جهانی لقب گربه سیاه ایران را به تیم قزاقستان داد.
گروه‌بندی این مسابقات به شرح زیر است:
گروه A)تایلند، استرالیا، کره‌جنوبی و اندونزی
گروه B)چین‌تایپه، هنگ‌کنگ، فیلیپین و نیوزیلند
گروه C)چین، گوام، ژاپن و مغولستان
گروه D)عراق، اردن، فلسطین و عربستن سعودی
گروه E)ایران، قزاقستان، هند و قطر
گروه F)بحرین، سوریه، لبنان و امارات متحده عربی

بیشتر بخوانید:                         اسطوره بسکتبال ایران مهمان ویژه FIBA

حامد حدادی اسطوره بسکتبال ایران و آسیا، به همراه «گیب نوروود» اسطوره بسکتبال فیلیپین، از طرف فدراسیون جهانی بسکتبال (FIBA) به عنوان مهمان ویژه در این مراسم حضور داشته و قرعه‌کشی را انجام دادند.
انتهای پیام
منبع : ایسنا