رنگ بندی کرونایی کرمانشاه بدون تغییر باقی ماند

محمودرضا مرادی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: بر اساس اعلام وزرات بهداشت رنگ بندی کرونایی استان کرمانشاه بدون تغییر بوده و هیچیک از شهرستان‌های استان در وضعیت نارنجی و قرمز کرونایی قرار ندارند. وی با اشاره به ۲ شهرستان زرد کرونایی استان کرمانشاه، افزود: شهرستان هرسین و کنگاور در شرایط زرد شیوع […]

محمودرضا مرادی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس اظهار کرد: بر اساس اعلام وزرات بهداشت رنگ بندی کرونایی استان کرمانشاه بدون تغییر بوده و هیچیک از شهرستان‌های استان در وضعیت نارنجی و قرمز کرونایی قرار ندارند.
وی با اشاره به ۲ شهرستان زرد کرونایی استان کرمانشاه، افزود: شهرستان هرسین و کنگاور در شرایط زرد شیوع ویروس کرونا هستند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه تصریح کرد: شهرستان‌های کرمانشاه، قصرشیرین، صحنه، روانسر، گیلانغرب، سنقر و کلیایی، پاوه، جوانرود، سرپل ذهاب، اسلام آبادغرب، ثلاث باباجانی و دالاهو در وضعیت آبی کرونایی هستند.
مرادی با اشاره به مشاهده مواردی از ابتلاء به سویه امیکرون در استان کرمانشاه، بیان کرد: رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و استفاده از ماسک و همچنین پرهیز از حضور در تجمعات و تزریق به موقع واکسن کرونا به کنترل بیماری کرونا بسیار کمک می‌کند.
وی خاطر نشان کرد: انواع واکسن کرونا در استان کرمانشاه وجود داشته و افراد بالای ۱۸ سال که سه ماه از زمان تزریق نوبت دوم آنها گذشته می‌توانند برای دریافت دز سوم به مراکز واکسیناسیون کرونا شهری و روستایی استان مراجعه کنند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه تاکید کرد: افرادی که تاکنون برای دریافت واکسن کرونا اقدام نکرده‌اند هرچه سریع‌تر برای تزریق واکسن کرونا به مراکز تجمیعی واکسیناسیون مراجعه کنند.

منبع : مهر نیوز