روابط عمومی‌های ذوب‌آهن و فولادمبارکه بسمت تعامل حرکت می کنند

به گزارش بازرگانی سردبیر پرس، هادی نباتی نژاد مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه در این جلسه مشترک گفت: روابط عمومی جایگاه مهمی در سازمان دارد وبا شفاف سازی و اطلاع رسانی مناسب می‌تواند ضمن ایجاد آرامش در ذینفعان، سازمان را از حاشیه‌های مخرب دور نگه دارد. وی، عدم توجه به آموزش، تجربه‌های جدید و […]

به گزارش بازرگانی سردبیر پرس، هادی نباتی نژاد مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه در این جلسه مشترک گفت: روابط عمومی جایگاه مهمی در سازمان دارد وبا شفاف سازی و اطلاع رسانی مناسب می‌تواند ضمن ایجاد آرامش در ذینفعان، سازمان را از حاشیه‌های مخرب دور نگه دارد.
وی، عدم توجه به آموزش، تجربه‌های جدید و خلاقیت را یکی از آسیب‌های اصلی در حوزه روابط عمومی دانست و افزود: یکی از وظایف اصلی روابط عمومی‌های حوزه صنعت، ایجاد نشاط در جامعه از طریق اطلاع رسانی دستاوردها و موفقیت‌های صنایع است که موفقیت در این امر، مستلزم تولید محتوای هنرمندانه می‌باشد.
نباتی نژاد خاطرنشان ساخت: روابط عمومی‌های فولاد مبارکه و ذوب آهن اصفهان با هم افزایی می‌توانند در دستیابی به اهداف خود و تحقق اولویت‌های سازمانی بسیار بهتر عمل کنند و لذا ایجاد هماهنگی بیشتر و افزایش تعامل و همکاری بین این دو بخش از جمله برنامه‌هایی است که با جدیت دنبال خواهد شد.
علیرضا امیری مدیر روابط عمومی ذوب آهن اصفهان نیز گفت: این دو مجتمع عظیم صنعتی که قطب صنعت فولاد کشور هستند از دیرباز ارتباط و تعامل خوبی با هم دارند و روابط عمومی‌های این دو سازمان در بهبود این تعامل و ارتباط سازنده، نقش اصلی را ایفا می‌کنند.
امیری، استفاده از تکنولوژی‌های نوین ارتباطی، توسعه فعالیت در فضای مجازی و توجه ویژه به ایده پردازی و خلاقیت را از جمله نیازهای امروز، دانش و هنر روابط عمومی دانست و گفت: روابط عمومی ذوب آهن اصفهان تلاش نموده، نقش این سازمان در مسئولیت‌های اجتماعی و دستاوردهای شاخص آن را با شیوه‌های نوین به افکار عمومی معرفی نماید و قطعاً در این راه، همکاری و تعامل با روابط عمومی‌های حوزه صنعت ازجمله روابط عمومی مجتمع فولاد مبارکه می‌تواند بسیار مؤثر و سازنده باشد.
همچنین مجید مرادیان معاون روابط عمومی ذوب آهن اصفهان ضمن استقبال از هم افزایی و تعامل مشترک در عرصه‌های مختلف بویژه مباحث رسانه‌ای تصریح کرد: با توجه به نقش مهم این دو مجتمع بزرگ صنعتی کشور در تولید فولاد و اشتغال زایی و همچنین حساسیت و جایگاه مهم روابط عمومی در انجام مأموریت‌های محوله، همکاری، هم افزایی و تعامل در مباحث مشترک بیش از گذشته باید دنبال شود.
در ابتدای این دیدار مسئولان روابط عمومی فولاد مبارکه و ذوب آهن با حضور در یادمان شهدای گمنام ذوب آهن ضمن بزرگداشت مقام شامخ این اسطوره‌های ایثار، با آرمان‌های شهدای گرانقدر دفاع مقدس تجدید میثاق کردند.

منبع : خبرگزاری مهر