روز قدس نماد صف بندی حق علیه باطل است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه با اشاره به آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز قدس گفت: روز قدس نماد صف بندی حق علیه باطل است. به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز کرمانشاه، در خطبه های امروز با اشاره به اینکه باید امسال مبلغ روز قدس باشیم گفت: همه ما باید […]

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه با اشاره به آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز قدس گفت: روز قدس نماد صف بندی حق علیه باطل است. به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز کرمانشاه، در خطبه های امروز با اشاره به اینکه باید امسال مبلغ روز قدس باشیم گفت: همه ما باید در برپایی مراسم ویژه این روز حضوری پررنگ داشته باشیم.
آیت الله علما در بخش دیگری از سخنان خود تبیین دین اسلام را یک ضرورت خواند و خاطر نشان کرد: همه ما نسبت به این موضوع مسئولیت داریم.
خطیب جمعه کرمانشاه در ادامه، ماه مبارک رمضان را ماه تقوا و تزکیه نفس دانست و گفت : در این ماه، خداوند متعال بطور ویژه استغفار بندگان را می پذیرد.
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری  هم به عنوان سخنران پیش از خطبه های امروز با بیان اینکه دشمن فکر و ذهن جوانان را هدف قرار داده است گفت: بر ما لازم است که با جهاد تبیین راه نفوذ دشمن را ببندیم.
آیت الله محمدی عراقی در ادامه روز قدس را  ابتکار امام راحل خواند و افزود: استکبار جهانی با ترفندهای مختلف در پی سلطه بر کشورهای مسلمان است.

منبع : سردبیر پرس