رونالدو نیامده، ۱۰۰۰ میلیارد تومان به سعودی ها خیر رساند (+عکس)

پیراهن ابرستاره پرتغالی قبل از معارفه اش در عربستان درآمدی هزار میلیاردی داشت. به گزارش خبرگزاری فارس، از هفته گذشته اخبار انتقال کریستیانو رونالدو ابرستاره پرتغالی به النصر در رسانه های رسمی عربستان منتشر شد. باشگاه النصر دو روز پیش خبر انتقال رسمی رونالدو به این باشگاه را اعلام کرد. پیراهن فروشی دارنده ۵ توپ […]

پیراهن ابرستاره پرتغالی قبل از معارفه اش در عربستان درآمدی هزار میلیاردی داشت.
به گزارش خبرگزاری فارس، از هفته گذشته اخبار انتقال کریستیانو رونالدو ابرستاره پرتغالی به النصر در رسانه های رسمی عربستان منتشر شد.
باشگاه النصر دو روز پیش خبر انتقال رسمی رونالدو به این باشگاه را اعلام کرد. پیراهن فروشی دارنده ۵ توپ طلای بهترین بازیکن دنیا در ۴۸ ساعته گذشته رکورد بزرگی را در عربستان ثبت کرده است.طبق اعلام نشریه «المیدان» باشگاه النصر در طی ۴۸ ساعت گذشته درآمد ۱۱۲ میلیون ریالی(بیش از هزار و ۱۲۰ میلیارد تومان) از فروش پیراهن رونالدو داشته است.
طبق گزارش نشریه سعودی تاکنون ۲۵۰ هزار پیراهن رونالدو فروخته شده و این تعداد روز به روز بیشتر می شود. دستمزد رونالدو در عربستان ۲۰۰ میلیون یورو است که در ۴۸ ساعت گذشته سعودی ها با فروش پیراهن این بازیکن رقم قابل توجهی از این دستمزد را درآوردند.