رونمایی از اولین ترکیب سپاهانِ مورایس در ایران

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سپاهان در راستای آمادگی هرچه بهتر برای مسابقات لیگ برتر دوران آمادگی خود را زیر نظر ژوزه مورایس پیگیری می‌کند. مورایس در اولین دیدار تدارکاتی خود در ایران نیما میرزازاد در درون دروازه قرار داد و دفاع‌های مرکزی خود را دانشگر و داسیلویرا معرفی کرد تا مهدی زاده نیمکت نشین […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سپاهان در راستای آمادگی هرچه بهتر برای مسابقات لیگ برتر دوران آمادگی خود را زیر نظر ژوزه مورایس پیگیری می‌کند.
مورایس در اولین دیدار تدارکاتی خود در ایران نیما میرزازاد در درون دروازه قرار داد و دفاع‌های مرکزی خود را دانشگر و داسیلویرا معرفی کرد تا مهدی زاده نیمکت نشین شود.
طبق پیش‌بینی‌ها رامین رضائیان و امید نورافکن دفاع‌های کناری سپاهان را در این بازی تشکیل دادند که احتمالاً در طول فصل نیز در این پست به کار گرفته می‌شود.
در میانه زمین ریگی هافبک دفاعی جلوی دفاع به عنوان اولین عنصر میانه زمین شناخته شد، همچنین در غیبت فرناندز سلمانی و کریمی روی دست ریگی به میدان رفتند.
در خط حمله مغانلو بدون رقیب مهاجم هدف تیم بود و کامسوبا و احمدزاده وینگرهای سپاهان در این بازی بودند تا محمدرضا حسینی نیمکت نشین شود.
ترکیب اولیه سپاهان مقابل خوشه طلایی ساوه: نیما میرزازاد، محمد دانشگر، داسیلویرا، امید نورافکن، رامین رضائیان، مسعود ریگی، محمد کریمی، یاسین سلمانی، الویس کامسوبا، فرشاد احمدزاده، شهریار مغانلو