رونمایی از نخستین کتاب گردشگری البرز برای روشندلان

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، مجتبی عبداللهی ظهر دوشنبه در حاشیه نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی استان البرز اظهار کرد: صنایع دستی و گردشگری استان البرز نشانگر ظرفیت‌های فراوان این استان است و بسیار مورد بازدید مردم قرار گرفت‌. وی بیان کرد: امید است با ادامه اینگونه نمایشگاه‌ها در شناساندن ظرفیت‌های استان البرز و سایر […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، مجتبی عبداللهی ظهر دوشنبه در حاشیه نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی استان البرز اظهار کرد: صنایع دستی و گردشگری استان البرز نشانگر ظرفیت‌های فراوان این استان است و بسیار مورد بازدید مردم قرار گرفت‌.
وی بیان کرد: امید است با ادامه اینگونه نمایشگاه‌ها در شناساندن ظرفیت‌های استان البرز و سایر هموطنان در سراسر میهن در بحث صنعت گردشگری داخلی فعالیت داشته و در جذب صنعت توریسم که باید توجه ویژه به آن شود فعالیت تر باشیم.
استاندار البرز با بیان اینکه در استان البرز فرودگاه پیام با دو ظرفیت گردشگری و تخصصی فعالیت دارد، تصریح کرد: بر این اساس فرودگاه پیام یک ظرفیت بسیار بزرگ است که باید به آن توجه کنیم و در راستای خدمات دهی به عموم مردم شرایط مهیا شود.
وی خاطرنشان کرد: غرفه استان البرز در بحث گردشگری و آشنایی کودکان از ظرفیت‌های مختلف استان که کار نوع و اثرگذار در ذهن کودکان است اتفاق افتاده که به عنوان کار جدید قابل تقدیر و ستودنی است.
عبداللهی متذکر شد: امروز برای نخستین بار در کشور از کتاب روی خط بریل ویژه نابینایان و کم بینایان که در زمینه آشنایی با جاذبه‌های گردشگری استان البرز است، توسط ناهید اسدی که روشن دل می‌باشند و فرزانه سید اسحاقی مؤلف این اثر فاخر رونمایی شد.

منبع : خبرگزاری مهر