رونمایی از گوشی نسل پنجم اوپو در کنگره جهانی موبایل

به گزارش پایگاه خبری سردبیر به نقل از اسلش گیر، این گوشی یکی از اولین گوشی‌های دارای پردازنده اسنپ دراگون ۸۶۵ است و لذا از استاندارد مخابراتی نسل پنجم پشتیبانی می‌کند. در گوشی یادشده تراشه جدیدی از سونی مورد استفاده قرار گرفته که کیفیت لنزهای عکاسی گوشی فایند ایکس ۲ را افزایش می‌دهد. گفته می‌شود […]

به گزارش پایگاه خبری سردبیر به نقل از اسلش گیر، این گوشی یکی از اولین گوشی‌های دارای پردازنده اسنپ دراگون ۸۶۵ است و لذا از استاندارد مخابراتی نسل پنجم پشتیبانی می‌کند.
در گوشی یادشده تراشه جدیدی از سونی مورد استفاده قرار گرفته که کیفیت لنزهای عکاسی گوشی فایند ایکس ۲ را افزایش می‌دهد. گفته می‌شود دقت نمایشگر این گوشی به ۱۲۰ هرتز می‌رسد. اما در این زمینه اطلاعات دقیقی در دسترس نیست. همچنین نمایشگر گوشی مذکور از نوع OLED است.
این گوشی دارای نمایشگر ۶.۵ اینچی با دقت ۱۴۴۰ در ۳۱۶۰ پیکسل بوده و دقت دوربین اصلی سه گانه آن ۴۸، ۱۳ و ۸ مگاپیکسلی است. دوربین سلفی گوشی یادشده ۳۲ مگاپیکسل دقت دارد. ۱۲ گیگابایت رم و باتری ۴۰۶۵ میلی آمپری از جمله دیگر قابلیت‌های گوشی یادشده است.
حافظه داخلی گوشی یادشده هم ۲۵۶ گیگابایت اعلام شده است. ضبط ویدئو با این گوشی با دقت ۳۰ فریم در ثانیه و باکیفیت ۲۱۶۰ پیکسل صورت می‌گیرد.