رژیم صهیونیستی از درس‌های نبرد «شمشیر قدس» عبرت نگرفته است

به گزارش سردبیر پرس به نقل از فلسطین الیوم، «غازی حمد» عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس سخنانی را در خصوص تصمیم رژیم صهیونیستی برای برگزاری راهپیمایی پرچم در قدس اشغالی مطرح کرد. بر اساس این گزارش، وی در این خصوص گفت: رژیم صهیونیستی با برگزاری راهپیمایی پرچم قصد دارد وارد یک ماجراجویی جدید […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از فلسطین الیوم، «غازی حمد» عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس سخنانی را در خصوص تصمیم رژیم صهیونیستی برای برگزاری راهپیمایی پرچم در قدس اشغالی مطرح کرد.
بر اساس این گزارش، وی در این خصوص گفت: رژیم صهیونیستی با برگزاری راهپیمایی پرچم قصد دارد وارد یک ماجراجویی جدید شود. ما به رژیم صهیونیستی درباره برگزاری این راهپیمایی به شدت هشدار می دهیم.
این عضو جنبش مقاومت اسلامی حماس افزود: به نظر می رسد که صهیونیستها از درس های نبرد شمشیر قدس عبرت نگرفته اند و همچنان همان مسیر سابق را ادامه می دهند. بنابراین، مقاومت آماده است تا درس های سخت تری به صهیونیستها بدهد.
گفتنی است، پیشتر اعلام شد که پلیس رژیم صهیونیستی با برگزاری راهپیمایی پرچم توسط شهرک نشینان صهیونیست در قدس اشغالی موافقت کرده است. گروه های مقاومت فلسطین در این زمینه به مقامات رژیم صهیونیستی هشدار جدی داده اند.

منبع : مهر نیوز