رژیم صهیونیستی هیچ دستاوردی در جنگ غزه نداشته است

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس ، حجت الاسلام والمسلمین احمدرضا پورخاقان ظهر شنبه در مراسم تودیع و معارفه رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان قم با محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه اظهار داشت: مردم غزه امروز در منطقه ای محدود دچار شدیدترین نقض حقوق بشر هستند و این سطح از جنایت در […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس ، حجت الاسلام والمسلمین احمدرضا پورخاقان ظهر شنبه در مراسم تودیع و معارفه رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان قم با محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه اظهار داشت: مردم غزه امروز در منطقه ای محدود دچار شدیدترین نقض حقوق بشر هستند و این سطح از جنایت در طول تاریخ کمتر دیده شده است‌.
رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح بیان داشت: رژیم اشغالگر قدس ۷۵ سال است که علیه مردم فلسطین ظلم روا می دارد و عملیات طوفان الاقصی از سوی حماس، در راستای دفع اشغالگری و کاملا مشروع بوده است.
پورخاقان با اشاره به ابعاد عملیات طوفان الاقصی گفت: این عملیات غافلگیرانه موجب شکست سرویس امنیتی و اطلاعاتی رژیم صهیونیستی شد.
وی افزود: در پی این شکست رژیم غاصب اسراییل حملات وحشیانه ای علیه مردم غزه صورت داد و این فجایع صدای مردم آزاده در غرب و آمریکا را هم در آورد.
رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح گفت: بیس از از ۱۰ هزار نفر طی این ۴۰ روز به شهادت رسیدند و شرایط به گونه ای است که امکان ورود و خروج کالا به غزه وجود ندارد.
وی با بیان اینکه نسل کشی رژیم اشغالگر قدس تحت حمایت آمریکا رخ می دهد گفت: نظام استکباری و سلطه در این ماجرا سکوت اختیار کرده و این در شرایطی است که که جنگ تاکنون برای اسراییل هیچ دستاوردی نداشته است.
پورخاقان در بخش دیگری از سخنان خود بیان داشت: سازمان قضایی نیروهای مسلح از جمله نهادهای مهمی است که وظیفه آن کنترل قدرت نیروهای مسلح است.
وی عنوان داشت: پرونده های ورودی به این نهاد در مقایسه با نیروهای نظامی کشورهای مختلف جهان کمترین میزان است.
رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح افزود: در صورت بروز تخلف از سوی نیروهای مسلح از منظر جایگاه حقیقی فرد باید با وی برخورد شود و نباید اجازه داد جایگاه حقوقی و اقتدار نیروهای مسلح خدشه دار شود.

منبع : مهر نیوز