رگبارهای بهاری اصفهان را فرا می‌گیرد/غبار هوا را ناسالم کرد

مژگان امیرامجدی در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره به ناپایداری‌های جوی در سطح استان اصفهان، اظهار داشت: آسمان بسیاری از مناطق استان از امروز نیمه ابری است و گاهی وزش باد پیش‌بینی می‌شود. وی افزود: رگبارهای بهاری همراه با رعد و برق از بعد از ظهر امروز بسیاری از مناطق به ویژه غرب […]

مژگان امیرامجدی در گفت‌وگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره به ناپایداری‌های جوی در سطح استان اصفهان، اظهار داشت: آسمان بسیاری از مناطق استان از امروز نیمه ابری است و گاهی وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

وی افزود: رگبارهای بهاری همراه با رعد و برق از بعد از ظهر امروز بسیاری از مناطق به ویژه غرب و جنوب استان را فرا می‌گیرد.

کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان علت ناسالم شدن هوای امروز مناطق مرکزی را غبار صبحگاهی دانست و ادامه داد: غبارآلودگی با افزایش ترددها تشدید شد و شاخص‌های کیفی هوا در حد ناسالم برای گروه‌های حساس افزایش یافت.

امیرامجدی با اشاره به افزایش ۲ تا سه درجه‌ای دما در ۲۴ ساعت آینده، گفت: بیشینه دمای هوای کلانشهر اصفهان در گرم‌ترین ساعات امروز به ۲۹ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و کمینه دما صبح فردا به ۱۳ درجه سانتی‌گراد بالای صفر می‌رسد.

وی اضافه کرد: کاشان و مهاباد با دمای ۳۲ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و بوئین و میاندشت با دمای سه درجه سانتی‌گراد بالای صفر به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین مناطق استان پیش‌بینی می‌شود.