زبان درازی «بن گویر» در پارلمان سوژه شد+ فیلم

به گزارش سردبیر پرس، رسانه های عبری تصاویری از «ایتمار بن گویر» وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی منتشر کرده اند که در حال زبان درازی به یک نماینده دیگر است. این تصاویر در ساعات اخیر سوژه محافل صهیونیستی شده و کاربران عرب شده و آنها از کابینه جدید رژیم صهیونیستی به نخست وزیری بنیامین نتانیاهو […]

به گزارش سردبیر پرس، رسانه های عبری تصاویری از «ایتمار بن گویر» وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی منتشر کرده اند که در حال زبان درازی به یک نماینده دیگر است.
این تصاویر در ساعات اخیر سوژه محافل صهیونیستی شده و کاربران عرب شده و آنها از کابینه جدید رژیم صهیونیستی به نخست وزیری بنیامین نتانیاهو که بن گویر در آن حضور دارد با عنوان «کابینه دیوانگان» یاد کرده اند.
این در حالی است که روز گذشته «نئما لازیمی» از نمایندگان کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی) ، ایتمار بن گویر را دیوانه ای خطاب کرده بود که باید متوقف شود.
ایتمار بن گویر روز گذشته در اقدامی تحریک آمیز تحت تدابیر شدید امنیتی وارد مسجدالاقصی شد و پس از چند دقیقه از آن خارج شد. وی در هنگام تعرض به مسجدالاقصی با جلیقه ضدگلوله حاضر شده بود، امری که باعث شد محافل صهیونیستی اعلام کنند وی همانند «دزد شب» وارد مسجدالاقصی شده است.

منبع : مهر نیوز