زمین لرزه بامداد امروز زاهدان ۷۱ مصدوم برجا گذشت

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، مجید محبی صبح امروز سه شنبه در جمع خبرنگاران، افزود: در پی بروز زمین لرزه ۴.۷ ریشتری بامداد امروز زاهدان، ۷۱ مصدوم سرپایی به وسیله نیروهای اورژانس و یا با خودروی شخصی به مراکز درمانی این شهر مراجعه کرده‌اند. وی ادامه داد: اکثر این این مجروحین، بر اثر افتادن از […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، مجید محبی صبح امروز سه شنبه در جمع خبرنگاران، افزود: در پی بروز زمین لرزه ۴.۷ ریشتری بامداد امروز زاهدان، ۷۱ مصدوم سرپایی به وسیله نیروهای اورژانس و یا با خودروی شخصی به مراکز درمانی این شهر مراجعه کرده‌اند.
وی ادامه داد: اکثر این این مجروحین، بر اثر افتادن از تخت و یا هنگام پایین آمدن از پله‌ها دچار مصدومیت سطحی شده و تعدادی از این افراد نیز دچار استرس و فشار روانی شده‌اند.
وی اضافه کرد: فعالیت تیم‌های ارزیاب برای بررسی خسارات احتمالی بلافاصله پس از حادثه آغاز شده و نتیجه آن در اولین فرصت از طریق روابط عمومی استانداری و رسانه‌های رسمی اطلاع رسانی می‌شود.
شایان ذکر است زمین لرزه‌ای به بزرگی ۴.۷ ریشتر در عمق ۱۰ کیلومتری زمین در ساعت ۰۰:۴۴:۳۷، بامداد امروز کلان شهر زاهدان را لرزاند.