زمین گیر شدن۳۲خودرو شوتی سوخت بر با کشف۲۰۰هزار لیتر گازوئیل قاچاق

به گزارش سردبیر پرس، سردار علی اکبر جاویدان بیان داشت: در راستای مقابله جدی با قاچاق سوخت و مبارزه با قاچاقچیان فرواروده های نفتی، طرح ضربتی مقابله با قاچاق سوخت، در مناطق روستایی پشتکوه، جلابی و حسنلنگی از توابع شهرستان بندرعباس اجرا شد. وی افزود: ماموران تیم عملیاتی یگان امداد و عوامل پاسگاه های جلابی […]

به گزارش سردبیر پرس، سردار علی اکبر جاویدان بیان داشت: در راستای مقابله جدی با قاچاق سوخت و مبارزه با قاچاقچیان فرواروده های نفتی، طرح ضربتی مقابله با قاچاق سوخت، در مناطق روستایی پشتکوه، جلابی و حسنلنگی از توابع شهرستان بندرعباس اجرا شد.
وی افزود: ماموران تیم عملیاتی یگان امداد و عوامل پاسگاه های جلابی حسنلنگی، شمیل، قلعه قاضی و تخت روز گذشته ضمن هماهنگی با مقام قضایی به محل اعزام و با همکاری عملیاتی ماموران پلیس آگاهی، پلیس اطلاعات، پلیس امنیت اقتصادی و پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در بازرسی از چند بارانداز و محل دپو ۲۰۰ هزار لیتر گازوئیل قاچاق کشف و ۳۲ دستگاه خودرو های شوتی حامل و فعال در قاچاق سوخت توقیف کردند.
این مقام انتظامی استان اظهار داشت: در این طرح ۵۰ محل دپو سوخت پاکسازی و تعداد ۱۸ عدد مشک های ماری و مقادیری مشروبات الکلی کشف شد.
فرمانده انتظامی استان هرمزگان با تاکید بر اجرای مستمر طرح های پاکسازی مناطق آلوده در جای جای استان، ارزش مالی سوخت های قاچاق کشف شده در این طرح را برابر اعلام نظر کارشناسان اقتصادی ۷۰ میلیارد ریال عنوان کرد.