زنان ورزشکار ایرانی از ابتدای دولت سیزدهم ۸۷۸ مدال آورده‌اند

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری ضمن تبریک به تیم ملی هاکی روی یخ زنان بابت نایب قهرمانی مسابقات کشورهای اسلامی گفت: به لطف خدا بانوان ایران از آغاز دولت مردمی تا به حال ۸۷۸ مدال از ۱۸۱۳ مدال کسب شده را از آن خود کرده‌اند. به گزارش سردبیر پرس، انسیه خزعلی درحساب توییتر خود […]

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری ضمن تبریک به تیم ملی هاکی روی یخ زنان بابت نایب قهرمانی مسابقات کشورهای اسلامی گفت: به لطف خدا بانوان ایران از آغاز دولت مردمی تا به حال ۸۷۸ مدال از ۱۸۱۳ مدال کسب شده را از آن خود کرده‌اند.

به گزارش سردبیر پرس، انسیه خزعلی درحساب توییتر خود نوشت:” تبریک به دختران ورزشکار ایران قوی که در رقابتهای هاکی روی یخ خوش درخشیدند. به لطف خدا بانوان ایران از آغاز دولت مردمی تا به حال ۸۷۸ مدال از ۱۸۱۳ مدال کسب شده را از آن خود کردند. عددی نزدیک به مدال های کسب شده توسط مردان و با جهشی چشمگیر نسبت به سالهای قبل. بیش باد.”

به گزارش سردبیر پرس، امروز سه‌شنبه ۲۷ دی تیم‌های ملی هاکی روی یخ زنان و مردان ایران به‌عنوان نایب قهرمانی مسابقات کشورهای اسلامی دست یافتند. تیم زنان ایران در ضربات پنالتی مغلوب تیم تاتارستان شد و به عنوان نایب قهرمانی رسید و تیم ملی مردان نیز به مصاف تیم میزبان (تاتارستان) رفت و با نتیجه ۷ بر ۳ مسابقه را واگذار کرد.
انتهای پیام