زنجانی ها همواره در دفاع از آرمان های نظام آماده هستند

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سردار جهانبخش کرمی ظهر پنجشنبه در همایش هادیان سیاسی سپاه استان بر لزوم ضرورت بصیرت افزایی تاکید کرد و گفت: مردم استان زنجان در فتنه‌های ۹۶ و ۹۸ اولین استانی بودند که برای خنثی کردن فتنه پا به میدان گذاشتند و در صحنه حاضر شدند. وی با بیان اینکه مردم […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، سردار جهانبخش کرمی ظهر پنجشنبه در همایش هادیان سیاسی سپاه استان بر لزوم ضرورت بصیرت افزایی تاکید کرد و گفت: مردم استان زنجان در فتنه‌های ۹۶ و ۹۸ اولین استانی بودند که برای خنثی کردن فتنه پا به میدان گذاشتند و در صحنه حاضر شدند.
وی با بیان اینکه مردم استان زنجان در دوران انقلاب و دفاع مقدس در سخت‌ترین لحظات حاضر بودند و در تمامی صحنه‌ها حضور چشمگیری داشتند، ابراز داشت: رزمندگان زنجان در دوران مقدس رشادت‌های زیادی آغریدند.
فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان، گفت: مردم امروز در مقابل تحریم و مشکلات معیشتی راست قامت ایستاده‌اند و حتماً این مقاومت نتیجه می‌دهد.
کرمی با بیان اینکه در فتنه اخیر نیز مردم زنجان جزو استان‌های پیشرو بودند و خود جوش برای دفع فتنه به صحنه آمدند، تاکید کرد: مردم با حضور حماسی خود در صحنه‌های دفاع از انقلاب اسلامی، چشم فتنه را کور کردند و دشمن را ناامید و مأیوس ساختند.