زن قاتل در فسا دستگیر شد

به گزارش سردبیر پرس، سرهنگ محمدهاشم قسام، گفت: زن میانسالی روز جمعه ۸ بهمن با مراجعه به پلیس اعلام کرد که همسر ۵۳ ساله‌اش از یک روز قبل مفقود شده است. وی با بیان اینکه زن یاد شده تقاضای رسیدگی به موضوع را مطرح کرد، گفت: بعد از تحقیقات میدانی مشخص شد که گزارشی مبنی […]

به گزارش سردبیر پرس، سرهنگ محمدهاشم قسام، گفت: زن میانسالی روز جمعه ۸ بهمن با مراجعه به پلیس اعلام کرد که همسر ۵۳ ساله‌اش از یک روز قبل مفقود شده است.
وی با بیان اینکه زن یاد شده تقاضای رسیدگی به موضوع را مطرح کرد، گفت: بعد از تحقیقات میدانی مشخص شد که گزارشی مبنی بر کشف جسد فرد مفقود شده، به پلیس اعلام شده است، موضوع با حساسیت ویژه‌ای تحت بررسی قرار گرفت.
قسام با بیان اینکه طی بررسی‌ها، کارآگاهان به همسر متوفی مشکوک شده و بلافاصله با دستور مقام قضایی وی را دستگیر کردند، گفت: این زن ابتدا قتل همسرش را انکار کرد.
وی ادامه داد: بعد از مواجهه او با دلایل و مستندات پلیس، متهم لب به اعتراف گشوده و اقرار کرد که به دلیل اختلاف با شوهرش، او را با جسم سختی به قتل رسانده است.
سرهنگ قسام خاطرنشان کرد: متهم اقرار کرد که بعد از قتل همسرش، جسد را با کمک همدستش که مردی ۳۲ ساله بود، به یکی از زمین‌های زراعی اطراف شهر منتقل کردم.
فرمانده انتظامی شهرستان فسا افزود: در این خصوص پرونده تشکیل و به همراه قاتل جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شد.

منبع : مهر نیوز