ساخت سمن سرا در سنندج

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، روز سه شنبه اسماعیل زارعی کوشا استاندار کردستان به همراه ارسلان ازهاری رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی، حامد جولائی مدیرکل ورزش و جوانان و مشیرپناهی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان از ساختمان سازمان ملی جوانان سابق در سنندج بازدید کردند. این ساختمان که پیش تر به عنوان اموال […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، روز سه شنبه اسماعیل زارعی کوشا استاندار کردستان به همراه ارسلان ازهاری رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی، حامد جولائی مدیرکل ورزش و جوانان و مشیرپناهی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان از ساختمان سازمان ملی جوانان سابق در سنندج بازدید کردند.
این ساختمان که پیش تر به عنوان اموال مازاد دستگاه ورزش و جوانان تعریف و برای فروش گذاشته شده بود با پیگیری مدیرکل ورزش و جوانان و با دستور ویژه استاندار کردستان و موافقت سازمان مدیریت و برنامه ریزی از فرآیند فروش خارج و قرار است جهت استفاده جوانان سنندجی پس از تعمیرات کلی، بازسازی و تجهیز به سمن سرا و خانه جوانان شهر سنندج تبدیل شود.
گفتنی است؛ درحال حاضر خانه جوان شهر سنندج در یک ساختمان استیجاری واقع شده است که با تبدیل این ساختمان به سمن سرا و خانه جوان زمینه برای فعالیت مناسبت تر جوانان در این حوزه فراهم خواهد شد.

منبع : مهر نیوز