ساده‌انگاری شیوع کرونا علت اصلی تداوم وضعیت قرمز پاوه است

جلیل بالایی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره به تداوم وضعیت قرمز کرونایی در شهرستان پاوه، اظهار کرد: با توجه به تأکیدهای بسیار جهت رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی اما شیوع ویروس کرونا در شهرستان پاوه ساده انگاری می‌شود و تعداد بیماران بستری در شهرستان پاوه همچنان بالا است. وی افزود: عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، […]

جلیل بالایی در گفتگو با خبرنگار سردبیر پرس با اشاره به تداوم وضعیت قرمز کرونایی در شهرستان پاوه، اظهار کرد: با توجه به تأکیدهای بسیار جهت رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی اما شیوع ویروس کرونا در شهرستان پاوه ساده انگاری می‌شود و تعداد بیماران بستری در شهرستان پاوه همچنان بالا است.

وی افزود: عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، شرکت در تجمعات و مراسم خاکسپاری از علل اصلی تداوم وضعیت قرمز کرونا در شهرستان پاوه است.

سرپرست فرمانداری شهرستان پاوه با اشاره به روند واکسیناسیون در شهرستان پاوه، تصریح کرد: ۶۹ درصد واجدین شرایط شهرستان پاوه و ۵۵ درصد دانش آموزان دز نخست واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند.

بالایی بیان کرد: روند تزریق دز دوم واکسن کرونا با وجود ظرفیت پذیرش روزانه یک هزار نفر و وجود واکسن کرونا به تعداد کافی مناسب نیست.

وی ادامه داد: هم اکنون به صورت میانگین کمتر از ۲۵۰ نفر روزانه به مراکز واکسیناسیون شهرستان پاوه مراجعه می‌کنند.

سرپرست فرمانداری پاوه با اشاره به شرایط لازم جهت بازگشایی مدارس، گفت: بازگشایی مدارس منوط به تزریق واکسن کرونا توسط دانش آموزان، معلمین و کادر آموزشی و والدین است.

منبع : مهر نیوز