ساعت ۲۴ امشب پایان مهلت تبلیغات نامزد‌های شورا‌ها

مهلت تبلیغات نامزد‌های شورا‌های اسلامی شهر و روستا ساعت ۲۴ امشب (۲۶ خرداد) به پایان می‌رسد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، دبیرستاد انتخابات استان کرمانشاه با اشاره به اینکه نامزد‌های شورا‌های اسلامی شهر و روستا یک هفته فرصت تبلیغات دارند، گفت: فرصت تبلیغات شورا‌های اسلامی شهر و روستا ساعت ۲۴ امشب به […]

مهلت تبلیغات نامزد‌های شورا‌های اسلامی شهر و روستا ساعت ۲۴ امشب (۲۶ خرداد) به پایان می‌رسد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، دبیرستاد انتخابات استان کرمانشاه با اشاره به اینکه نامزد‌های شورا‌های اسلامی شهر و روستا یک هفته فرصت تبلیغات دارند، گفت: فرصت تبلیغات شورا‌های اسلامی شهر و روستا ساعت ۲۴ امشب به پایان می‌رسد و بعد از این مدت به موجب قانون انجام تبلیغات تخلف محسوب می‌شود.جلیل بالایی همچنین به زمان تبلیغات نامزد‌های ریاست جمهوری اشاره کرد و اظهار داشت: به موجب قانون فرصت تبلیغات نامزد‌های ریاست جمهوری ۲۰ روز است و تا ۲۴ ساعت قبل از زمان اخذ رای یعنی ساعت ۷ صبح فردا پنجشنبه (۲۷ خرداد) فرصت تبلیغات دارند.
وی با اشاره به تعبیه ۱۹۴۲ شعبه اخذ رای در استان کرمانشاه، گفت: مردم برای دسترسی سریع و آسان به شعب اخذ رای و پیدا کردن نزدیکترین و خلوت‌ترین شعب می‌توانند به سامانه «انتخاب ایران» مراجعه کنند.
دبیر ستاد انتخابات استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: در انتخابات ۱۴۰۰ یک میلیون و ۵۷۷ هزار و ۶۳۹ نفر در استان واجد شرایط رای دادن هستند که از این تعداد ۷۸۰ هزار و ۳۲۲ نفر زن و ۷۹۷ هزار و ۳۱۷ نفر مرد هستند.
سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شورا‌های اسلامی شهر و روستا همزمان با سراسر کشور جمعه ۲۸ خرداد ماه در استان کرمانشاه برگزار می‌شود.

منبع : سردبیر پرس