سالن ویژه ورزش جانبازان و توان‌یابان در کرج راه‌اندازی می‌شود

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، بهزاد فروغی عصر دوشنبه با حضور در مجمع انتخاباتی هیأت ورزش جانبازان و توان یابان استان، ضمن تبریک میلاد حضرت زینب (س) و فرا رسیدن هفته بسیج اظهار کرد: حقیقتاً انتخابات امروز اثبات کرد از خود گذشتگی و همدلی در این هیأت، حرف اول را می‌زند. وی با بیان اینکه […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، بهزاد فروغی عصر دوشنبه با حضور در مجمع انتخاباتی هیأت ورزش جانبازان و توان یابان استان، ضمن تبریک میلاد حضرت زینب (س) و فرا رسیدن هفته بسیج اظهار کرد: حقیقتاً انتخابات امروز اثبات کرد از خود گذشتگی و همدلی در این هیأت، حرف اول را می‌زند.
وی با بیان اینکه ورزش جانبازان و توان یابان جزو چهار هیأت ویژه برای ما به حساب می‌آید، گفت: زحمات سعید براتی به عنوان رئیس این هیئت در گذشته و طی سالیان متمادی هرگز از خاطر ورزشکاران و ورزش دوستان استان البرز پاک نخواهد شد و بسیار جای خوشحالی است که امروز این هیئت را با عزتمندی به فردی دیگر تحویل داد.
فروغی همچنین با قدردانی از تلاش‌های نوری مقدم سرپرست هیئت افزود: ورزش جانبازان و توان یابان برای ما جزو هیأت‌های بزرگ و خاص به شمار می‌آید که چندین رشته ورزشی را در دل خود جای داده است.
وی ادامه داد: استارت راه اندازی سالن ویژه ورزش جانبازان و توان یابان در مجموعه ورزشی انقلاب اسلامی کرج زده شده و نیاز است که رئیس منتخب به جد این مهم را پیگیری کند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز با تأکید بر لزوم راه اندازی هیأت‌های شهرستانی تصریح کرد: استفاده از ظرفیت بخش خصوصی به ویژه خیران حوزه ورزش در جهت پیشبرد اهداف و توسعه این هیئت ضروری است.

منبع : خبرگزاری مهر