ساماندهی قایق‌های بی‌هویت اسکله صیادی بوشهر آغاز شد

به گزارش سردبیر پرس به نقل از روابط عمومی سازمان بازرسی کل کشور، به دنبال دستور رئیس سازمان بازرسی کل کشور به بازرس‌کل استان بوشهر مبنی بر حل مشکلات صیادان اسکله صیادی در جریان سفر استانی، اسحاق شهبازی از برگزاری جلسات مستمر، احصاء مشکلات و ارائه راهکارهای لازم در این زمینه خبر داد. بازرس‌کل استان […]

به گزارش سردبیر پرس به نقل از روابط عمومی سازمان بازرسی کل کشور، به دنبال دستور رئیس سازمان بازرسی کل کشور به بازرس‌کل استان بوشهر مبنی بر حل مشکلات صیادان اسکله صیادی در جریان سفر استانی، اسحاق شهبازی از برگزاری جلسات مستمر، احصاء مشکلات و ارائه راهکارهای لازم در این زمینه خبر داد.
بازرس‌کل استان بوشهر افزود: جلساتی در این زمینه با حضور مسئولان مربوطه و نمایندگان صیادان برگزار و خواسته‌های این قشر از جامعه مورد بررسی و رسیدگی قرار گرفت.
شهبازی تصریح کرد: در مورد بخشی از مشکلات نیاز به اتخاذ تدابیری در استان بود که اقدامات لازم در دستور کار قرار دارد و نسبت به مواردی هم که نیاز به تصمیم‌گیری در مرکز داشت، گزارشی تهیه و به ریاست سازمان بازرسی ارسال شد.
وی افزود: در راستای دستور رئیس سازمان بازرسی پیرامون ساماندهی قایق‌های بی‌هویت، با ورود بازرسی استان و برگزاری جلسه با مسئولان اداره‌کل شیلات، این اقدام با هماهنگی شورای تأمین در حال انجام است.
بنابراین گزارش، ذبیح الله خدائیان ۲۶ دی ماه و در جریان سفر استانی بوشهر، در جمع صیادان، ملوانان، قایق‌داران و کشتی داران اسکله صیادی بوشهر (اسکله شیلات) حضور یافت و از نزدیک در جریان مشکلات آنان قرار گرفت و به بازرس کل استان بوشهر مأموریت داد طی برگزاری جلساتی مشکلات این قشر بررسی و آسیب‌شناسی شود.
رئیس سازمان بازرسی کل کشور در این دیدار بر ساماندهی و شناسنامه‌دار کردن قایق‌های بی‌هویت تأکید کرد.

منبع : مهر نیوز