ستاره مراکش: هدف ما رسیدن به فینال است/دوست دارم به ایران گل بزنم

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، تیم‌های فوتبال نوجوانان ایران و مراکش فردا سه شنبه ۳۰ آبان و در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی زیر ۱۷ سال اندونزی از ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه «گلورا بونگ تومو» شهر «سورابایا» اندونزی رو در روی هم قرار می‌گیرند. تیم ایران در گروه C با ۶ امتیاز پس از […]

به گزارش خبرنگار سردبیر پرس، تیم‌های فوتبال نوجوانان ایران و مراکش فردا سه شنبه ۳۰ آبان و در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی زیر ۱۷ سال اندونزی از ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه «گلورا بونگ تومو» شهر «سورابایا» اندونزی رو در روی هم قرار می‌گیرند.
تیم ایران در گروه C با ۶ امتیاز پس از تیم‌های انگلیس و برزیل در رده سوم قرار گرفت و به این مرحله راه یافت. مراکش هم با قرارگیری در صدر جدول گروه A پا به این مرحله گذاشت و فردا این دو تیم به مصاف هم می‌روند.
در همین خصوص «عبدالحمید معالی» ستاره تیم مراکش در گفت‌وگو با روزنامه «العربی جدید» در خصوص رویارویی با تیم ایران اظهار داشت: سعی می‌کنم همانند دیدار با اندونزی در بازی با ایران هم گلزنی کنم، ما هدفمان صعود به فینال جام جهانی است و برای رسیدن به آن تمام تلاشمان را می‌کنیم.
معالی که عضو تیم الاتحاد طنجه در لیگ مراکش است، ادامه داد: دعای پدر و مادرهای ما باعث شد تا به جام جهانی صعود کنیم و می‌خواهیم با موفقیت بازی‌ها را به اتمام برسانیم. ما برای حضور در این مرحله به اندونزی نیامده ایم و هدف ما رسیدن به فینال است.
او در پایان گفت: نسل ما استعدادهای زیادی دارد و قصد داریم به افتخار آفرینی برای فوتبال مراکش ادامه دهیم.