ست دوم بازی تحت تاثیر حریف قرار گرفتیم

سردبیر پرس/اصفهان سرمربی تیم والیبال سپاهان گفت: سرویس‌های خوب شهرداری ورامین در ست دوم بازی ما را تحت تاثیر قرار داد و زمانی که چند امتیاز فاصله گرفتند، با آسودگی به سرویس‌های ریسکی و سرعتی ادامه دادند. رحمان محمدی‌راد عصر امروز(چهارشنبه، ۲۲دی‌ماه) پس از برد ۳بر ۱ تیم‌اش مقابل شهرداری ورامین، بازی تاثیرگذار حریف را […]

سردبیر پرس/اصفهان سرمربی تیم والیبال سپاهان گفت: سرویس‌های خوب شهرداری ورامین در ست دوم بازی ما را تحت تاثیر قرار داد و زمانی که چند امتیاز فاصله گرفتند، با آسودگی به سرویس‌های ریسکی و سرعتی ادامه دادند.

رحمان محمدی‌راد عصر امروز(چهارشنبه، ۲۲دی‌ماه) پس از برد ۳بر ۱ تیم‌اش مقابل شهرداری ورامین، بازی تاثیرگذار حریف را عامل باخت ست دوم دانست و اظهار کرد: در مجموع چهار ست بازی، در ست دوم تمرکز تیم کم شد و نتیجه را واگذار کردیم، اما خوشبختانه خیلی زود به بازی برگشتیم تا بتوانیم پیروز از زمین خارج شویم.
وی افزود: کار خوب تیم ورامین، سرویس‌های خوب در ست دوم بود که ما را تحت تاثیر قرار داد. از طرف دیگر دریافت‌های تیم ما به خوبی انجام نمی‌شد و آن‌ها توانستند شکل دفاعی منظمی داشته باشند. به همین دلیل نتوانستیم بازی همیشگی خود را انجام دهیم.  
سرمربی تیم سپاهان با اشاره به بازی خوب تکاور و تغییر روند بازی از ست سوم، تصریح کرد: متین تکاور بازیکن با تجربه و جنگنده‌ای است. در بحث تکنیکال و دفاع هنوز جای پیشرفت دارد، اما در حمله و سرویس فوق العاده عمل می‌کند.
محمدی‌راد در خصوص محرومیت یک جلسه‌ای مجتبی میرزاجانپور نیز توضیح داد: میرزاجانپور مهره ارزشمندی در تیم ماست که سعی کردیم نبودش را با بازیکنانی چون مباشری پر کنیم. با وجود اینکه شدت رای کمیته انضباطی بالا و نسبت به بقیه حکم‌ها ناعادلانه بود، اما به رای کمیته انضباطی احترام می‌گذاریم.وی در پایان تاکید کرد:از این برد خوشحالم و از بچه ها بابت بازی خوب و تلاشی که از خود نشان دادند تشکر می کنم. همچنان نیاز داریم که کیفیت بازیمان را حفظ کرده و ارتقا دهیم. باید نقاط قوت را حفظ و نقاط ضعف را از بین‌ببریم تا در بازی های بعد هماهنگ تر از قبل باشیم.  انتهای پیام
منبع : ایسنا