سردار در بازی با ازبکستان از «آقا کریم» عبور خواهد کرد؟

سردار آزمون یکی از امیدهای اصلی گلزنی تیم ملی مقابل ازبکستان خواهد بود. به گزارش “ورزش سه”، تیم ملی فوتبال ایران در اولین مسابقه خود از سری مسابقات انتخابی جام جهانی در ورزشگاه آزادی مقابل هنگ‌کنگ قرار گرفت و با وجود نمایش خوب حریف موفق شد با چهار گل به پیروزی دست پیدا کند تا […]

سردار آزمون یکی از امیدهای اصلی گلزنی تیم ملی مقابل ازبکستان خواهد بود.
به گزارش “ورزش سه”، تیم ملی فوتبال ایران در اولین مسابقه خود از سری مسابقات انتخابی جام جهانی در ورزشگاه آزادی مقابل هنگ‌کنگ قرار گرفت و با وجود نمایش خوب حریف موفق شد با چهار گل به پیروزی دست پیدا کند تا شاگردان  امیر قلعه‌نویی شروع خوبی را تجربه کرده باشند.
بدون شک بهترین بازیکن ایران در تقابل با هنگ‌کنگ کسی نبود، جز سردار آزمون که موفق شد دو گل به ثمر برساند و یک پاس گل هم به مهدی طارمی بدهد.
سردار اخیراً موفق شد اولین گل خود را برای تیم جدید باشگاهی‌اش یعنی رم نیز به ثمر برساند و به نظر می‌رسد که حالا در بهترین فرم خود به سر می‌برد که این خبر بسیار خوبی هم برای قلعه‌نویی و هم ژوزه مورینیو است.
تیم ملی حالا خود را برای دیدار حساس برابر ازبکستان آماده می‌کند که قرار است فردا برگزار شود. پیروزی در این دیدار گام بلندی برای صعود شاگردان امیر قلعه‌نویی به مرحله بعدی انتخابی جام جهانی خواهد بود.
تمرین تیم ملی پیش از تقابل با ازبکستان امروز در تاشکند پیگیری شد و آزمون مثل تمرینات قبلی بسیار سرحال و با انگیزه ظاهر شد.
سردار آزمون همچون تقابل با هنگ کنگ برابر ازبکستان نیز یکی از امیدهای اصلی تیم ملی برای گلزنی محسوب می‌شود.
او که برابر هنگ کنگ دو گل به ثمر رساند در صورت دبل مقابل ازبکستان از رکورد ۵٠ گل کریم باقری عبور خواهد کرد و بعد از علی دایی به دومین گلزن تاریخ تیم ملی فوتبال ایران تبدیل خواهد شد.
هر چند که سردار و تیم ملی مقابل تیم خوب ازبکستان کار بسیار دشواری پیش رو خواهند داشت.